Lav ili Jelen, a možda nešto treće pitanje je sad ?

torpedo

Član
Učlanjen(a)
21 Dec 2007
Poruka
835
Lokacija
Šabac
Predlazem novu temu sa naslovom " Lav ili Jelen, pitanje je sad" :haha:
Podforum 1- "Vrste, taktika i metodologija konzumacije piva"
Podforum 2-"Metode u lecenju posledica prekomerne konzumacije"
Nesto imam osecaj da bi bilo mnogo "strucnjaka" za ovu oblast :ppozdrav:
 
ma meni je lepsi lav u manjim kolicinama,ali od sad pa na dalje za vece kolicine samo jelenko :cao:
hvala na savetima :ppozdrav:

i daaa ja ne slusam starije,nego iskusnije :cool: :cao:
 
prvo popijes 5 lavova, to je manja kolicina, pa ako hoces jos predjes na jelen :ppozdrav: :haha:
 
nego da mi sednemo za astal pa da vidimo ko moze vise da popije pa da onda sudimo.... a iskustva ima na pretek....
 
Mogu reći da se konzumira Nikšićko, ali proizvedeno i točeno u Apatinu. :ppozdrav:
 
pa opet nanovo, i sve tako u krug dok od celog zoo vrta ne ostanu samo beli misevi :haha:
 
Sto bi reko Djuro: Smudj, saran, a bogami i keciga... ;) ;)

LAV je prizvod CARLSBERG grupe kao i nase PAN pivo, sto ga cini VRLO DOBRIM pivom.
Jelen k'o jelen, i kad pokusas naci zamjerku ne mozes ;)
E, a banjalucki NEKTAR... TO ja zovem pivom... Bas je onako, PRAVO...
Apatinsko pivo je prvo koje sam u zivotu vidio da je pakirano u 2-litrenu bocu. ujak ga iznio iz auta i kaze kod nas se ljudi napiju od jednog piva i pokaze mi bocu :D

Sve u svemu, loseg piva nema, a i lose pivo se prodaje po nizoj cjeni, pa zmirim na jedno oko dok pijem i opet dobro. Po ljetnim vrucinama ne biram vrstu, daj sta das, samo nek nije pokvareno ;) A kad se pije pivo i kad se ima izbora, prvi je uvjek PAN, a onda sve ostalo...

Nesto najbolje sto sam pio je bio Guinness i stvarno je pivo super. Vecini se ne svidja, al meni je sjelo ko kec na 11...

Znate onaj vic:

Sastali se na kongresu predstavnici pivara i sjede za stolom i narucuju pice:
Predstavnik Heinekena: Ja cu jedan Heineken!
Predstavnik Becks'-a: Ja cu jedan Becks!
Predstavnik Stelle: Ja cu jednu Stellu!
Predstavnik Tuborga: Ja cu jedan Tuborg!
Predstavnik Guinnes-a: Meni dajte Pepsi...

Sad svi njega blijedo gledaju i pitaju: Pa sto ne narucis pivo?

Pa, mislim si, kad necete vi pivo, necu ni ja...

:ppozdrav:
 
Sa Jelenom ne smeš da preteruješ, jer kad krene "napolje" zaglave se rogovi u grlu :haha:
 
Biće Amstela uskoro ali u domaćoj proizvodnji ::super:: Počinje proizvodnja u NS, cena se nezna.
Ja sam lično uvek za dobro vino i to crno ali ako se baš mora može i pivo.
 
Nekako sa godinama sve vise preferiram rakiju. Ranije sam je pio samo pre jela a sada zalivam zalogaje, ide i sa tortom :ppozdrav:
 
Nazad
Vrh