Lav ili Jelen, a možda nešto treće pitanje je sad ?

Najbolje pivo koje je bilo na nasim prostorima je Pecko pivo....a sad trenitno je meni Jelen,nije los ni Zajecarac al onaj u starim flasama.
 
KOlega Ratko grešiš po pitanju vode. ne mora da znači da je prljava ali sigurno nije kvalitetna kao bistra planinska. Nije sve u filtriranju.
Ako neko bude dolazio u Prolom banju ili Kuršumliju obavezno neka proba Prolomsko pivo. Radi se u malim količinama i toči se iskljucivo u krigle u banji i u gradskoj pivnici. proizvodi ga Planinka fabrika koja pakuje Prolom vodu.
I melem i lek u jednom
 
Apatinska pivara kada je prodata InBev su poceli da osciluju sa kvalitetom. Sada je Molson Coors vlasnik, mozda je malko bolje ali nista posebno. Lav kad ga je Calsberg kupio je bio odlican, sada je isto krs kao i svako drugo.
Pecko nisam sretao u radnjama. Ako ga vidim moram probati.

Neko je spomenuo da Ginis je losije od Niksickog:sta: Molim Vas Ginis pivo je verovatno najbolje pivo na svetu. U Beogradu u Desota Stefana ima pivnica gde se moze konzumirati. Meni je to pivo 10x bolje nego bilo koje drugo sto sam u Srbiji probao. Pisner Urquell Plzen je takodje vrhunsko po meni, ali samo u Ceskoj. Probao sam iz madjarske iz Teska i nije to to. Mislim da ima i u Hrvatskoj da se kupi.
 
KOlega Ratko grešiš po pitanju vode. ne mora da znači da je prljava ali sigurno nije kvalitetna kao bistra planinska. Nije sve u filtriranju.
Ako neko bude dolazio u Prolom banju ili Kuršumliju obavezno neka proba Prolomsko pivo. Radi se u malim količinama i toči se iskljucivo u krigle u banji i u gradskoj pivnici. proizvodi ga Planinka fabrika koja pakuje Prolom vodu.
I melem i lek u jednom
Znači leči i prostatu i bubrege :osmeh:
 
Nektar banjalucka od nje ne mamuram nikad ali samo staklena ambalaza
fp2lur.jpg

rc0i76.jpg
 
Poslednja izmena od urednika:
Veceras u Zrenjaninu ima da se pliva u pivu. Valja sve probati tamno svetlo belo crveno ihaj pa od svakog po nesto. Ko me vidi neka pridje nisam agresivan kad popijem
 
Mmmmm,dani piva...jos kada zena ima dozvolu i voziiiiii!:ppozdrav: Mozda se i vidimo veceras...
 
Nazad
Vrh