Lav ili Jelen, a možda nešto treće pitanje je sad ?

Nemojte biti isključivi i subjektivni : ovo je zakon , ovo nevalja , nemože u Vojvodini , nemože u CG itd. Stvar ukusa . Da ne pametujem , ljubitelj sam , od domaćih , Jelen , ali Jelen u limenci od 0.5l , u flašama nije ni sličan.
 
Jedino pivo koje mi se skoro dopalo je kad me mali poveo sa njim u grad,pa svratili u jedan lokal gde se prodaje isključivo domaće pivo.Pio neko crveno sa 10% alkohola,popio 5 i već počelo da drma :osmeh:
 
Pivo nisam pio od '99 do 2010.KAd smo se skidali,nas 20 se skupilo da pijemo i da proslavimo,tad sam popio 26 komada i od tad 10 godina nisam mogao da smislim pivo :osmeh: sad mi je 5 maksimum,ne udari me al mi en prija više kao nekad.

Inače za ljubitelje pravog pića špricera :osmeh: opet se pojavio sifon i soda u prodaji,nije ni prići onom nekada ali je bolje od kisele.Plastične flaše dva litra i idu kao povratna ambalaža,bar ovde kod mene u diskontu.
 
Ko voli crna piva nek proba novog crnog zajecarca... uboli ga samo tako, a nije neka hemija, znam iz prve ruke
 
Ko voli crna piva nek proba novog crnog zajecarca... uboli ga samo tako, a nije neka hemija, znam iz prve ruke
Probao sam ga pre neki dan, dobro je...

- - - - - - - - - -

Ko se zatekne u Pancevu a voli mnogo pivo, obavezno ovde da svrati www.nocmuzeja.rs/2016/Stara-Vajfertova-pivara
Stara-Vajfertova-pivara.jpg


A moze i mene da upozna tamo :haha:
Pivo je vrhunsko, moja preporuka crveno pivo, nema ga stalno jel mu rok trajanja jako kratak...
attachment.php
 
Nisam dugo pio pivo,stalno me bolela glava od njega..ali medjutim u zadnjih 3 meseca mi lezi samo tako,svakodnevno...zajecarac mi je broj jedan..bas mi prija..
 
Nazad
Vrh