Ostali priključci koji se koriste u voćarstvu

Isto se povijala cirada, pa smo stavili od lima. A kod Vasovca je jos bolje reseno.
 
Nema lezaj ,a nema ni potrebe za njim, ova grana se kači i na prednju hidrauliku na jd, a kad nosim sa 539 onda stoji na kanti mada je mnogo lakše manervisanje na krajevima redova kada je grana nazad, razvodnik je fabrički samo sam mu zamenio ventile mada su slični i bili
 
Pročitao sam celu temu, iz Vaših iskustava shvatio sam da mi za obradu središweg dela voćnjaka IMT 533 treba 7 duplih S oruga namontiranih na nekom ramu. Da nema neko svežije fotografije i da ne znate možda cenu S oruga?

 
Iz mog ličnog iskustva mogu ti reći da to što ti hoceš 533 nemože vući ,jedino ako si u nekoj peskuši ili hoćeš da se kaže da si nešto uradio a ustvari si samo prečešao po vrhu
 
Baš tako, vasovac, podrvač sa sedam opruga( agrol ) moj 539 nije mogao da ga pomeri . Kad sam skinuo dve radio je na dubinu od 12-15 cm
sa radnim telom "koplje ".
Ja zadovoljan .
 
Sad sam u dilemi, iz vaših iskustava koliko opruga da uzmem za 533, definitivni ne može sedam, da li 4-5 oruga da stavim u jednom redu ili u dva, da li ima neka jeftinija varijanta jer agrolove koštaju 43 evra bez PDV po komadu, iste bi namontirao na ram bočne freze čoije slike sam postavio ranije, pa bio jednim odlaskom u voćnjak vršio dve operacije
 
Nazad
Vrh