Mf>ursus+zetor-imt

Odg: MF>URSUS+ZETOR-IMT

Istina, ali je i zetor bolji od imt-a. :ppozdrav:
 
Odg: MF>URSUS+ZETOR-IMT

Hm, ovi sad zetori su preskupi, bolje uzet nešto iz SDF grupacije, navikao sam na one starije zetore ovi novi mi ne leže.

NA, ursus je pravio i po MF licenci, i opet to nije to... A usporedba MF-a i mede neide nikako, medo je ipak ''samo'' poljak.
 
Odg: MF>URSUS+ZETOR-IMT

Kod nas ima jako malo ursusa,pa onda zetora ali najverovatnije zato sto su skupi a najvise imt i ruseva.Zetore imaju dobro stojeci poljoprivrednici ali koji nemaju puno zemlje-tako do 30 jutara.Dok ovi koji imaju vise zemlje vecinom koriste ruse za teze poslove i manji imt za lakse poslove.
 
Odg: MF>URSUS+ZETOR-IMT

ratislave i ja mislim da je to odlična kombinacija, u klasi 40ks 539 je car, dok klasa 80-tak ks je rus, jer njihova kupovna cijena kao i održavanje je stvarno minimalno.
 
Odg: MF>URSUS+ZETOR-IMT

North ARMY je napisao(la):
petarHR je napisao(la):
ratislave i ja mislim da je to odlična kombinacija, u klasi 40ks 539 je car, dok klasa 80-tak ks je rus, jer njihova kupovna cijena kao i održavanje je stvarno minimalno.

TACNO 100% :D
I ja potpisujem.Moj bi bio izbor imt 542 ili 549 i belorus 820 ili 892 zavisi koliko bi zemlje obradjivao.
 
Odg: MF>URSUS+ZETOR-IMT

Lep je nema sta... Samo mi se nesvidja ono sto pise na haubi... IMT.... da pise Zetor bilo bi drugo... Zar neprimecujes NA da celo vreme samo zato forsiramo da bi se ti sekiro... Inace bi nam bilo dosadno! Jeftinije bi prosao da si priznao da je zetor bolji... Sto je i 100% istina! :D
 
Odg: MF>URSUS+ZETOR-IMT

Hm, a onaj zeko 5211 ima samo kabinu dobru, sve ostalo.... 3 klipa, jedva sebe vuče, nemože vuć tanjuraču 24d, a 20 diskova mu puno 3 brzom dok je 2 prespor. Mali 539 ga šije u svim poslovima, još mu staviš i vodu u zadnje gume i maže ga i u oranju :cao:


Nađe se u svakom brendu lošijih modela, ali generalno gledajući zetor je ispred imt-a, čak je po meni i torpedo ispred imt-a
 
Odg: MF>URSUS+ZETOR-IMT

Ljudi šta je ovo od obične prepirke cela tema i to tema koja napreduje .
Nek mityoo kaže koliko Zetora , a koliko IMT-a ima u Adi , mislim da je jedno od najbogatijih sela u Vojvodini .
A kombinati ih slabije koriste jer su skupi , mada ima u Žedniku , Horgošu i negde u srednjem Banatu ...
 
Odg: MF>URSUS+ZETOR-IMT

teraju ili 577 ili ruse i po neki torpedo 75dv
pa da je toliko kvalitetniji od imt-a i da se otplati taj zekan kupili bi ga,nisu oni ludi da ne znaju sta valja
 
Nazad
Vrh