Mf>ursus+zetor-imt

~Kiki~

Član
Učlanjen(a)
25 Nov 2008
Poruka
2.483
Lokacija
Padej
@ šošara - to se zove diskriminacija ostalih marki ili je to samo za najbolje :haha:

Ko bi to kod nas mogao da podnese finansiski , mislim na klanje mašina !
 
Odg: MF>URSUS+ZETOR-IMT

~Kiki~ je napisao(la):
@ šošara - to se zove diskriminacija ostalih marki ili je to samo za najbolje :haha:

Ko bi to kod nas mogao da podnese finansiski , mislim na klanje mašina !

videces sta ima od makina sve najbolji al nema onih legendarnih itemovaca :haha:

ima onih koji bi prodali imovinu samo da dokazu da im je traktor najjaci u selu ::namigivanje::
 
Odg: MF>URSUS+ZETOR-IMT

Nemoj NA dok te lepo molim! A predpostavljao sam da ces ti da se javis! Pa zar mislis da mi svi zato imamo zetore sto su losi! Pa cak i ucitelj Chugi ima Zetora, sto se ne ugledas bar na njega kad vec meni i Kikiju neverujes? ::namigivanje::
Sosara objasni momku ja vec nemam zivaca da mu objasnjavam!
 
Odg: MF>URSUS+ZETOR-IMT

ja mityoo imam kopiju zekana(URSUSA) i ne bi je dao za novog 577dv :D

ako mali razume razumece
mlad je kazace mu se samo
a mozda i nece ::namigivanje::

nego bi NA trebao da se prijavi na ovaj tractorpulling sa 560 cisto da im pokaze sta je makina ::namigivanje::
 
Odg: MF>URSUS+ZETOR-IMT

ma da zetor je nebeski traktor

a za budzenje imt-a nije bilo potrebe jer su 1u evropi imali traktor od 517ks :cool:

a imamo i ja i bobo i mnoooogi IMT-zar mislis da bi drzali IMT-a da ne valja kad ga mogu prodati za lepe pare i kupiti zetora identicne snage,godista i stanja ili cak i boljeg za manje para,ali necu :D
 
Odg: MF>URSUS+ZETOR-IMT

a tvog c360 bih kao zvaku razvukao :cao:

inace ne vredjam i ne poredim ljude,ali sad bas moram u selu ni jedan pravi domacin nema ursuza nego ima 3-4ursuza a i njih bi prodali samo da ima neko da ih kupi,2 su prodali ursuze i kupili 539 :cao:
 
Odg: MF>URSUS+ZETOR-IMT

Pa sad baš za cene , kvalitet i konfor nisam siguran ! :haha: :haha:
 
Odg: MF>URSUS+ZETOR-IMT

bla bla bla bla bla vi ko deca u pesku kad se igraju bolje je ovo bolje je ono,neka tera svako ko sta hoce. :D
 
Odg: MF>URSUS+ZETOR-IMT

I znak > je trebalo postaviti < da bi nejednacina bila proporcionalna! Pazi NA da te predstavnici MF-a ne tuze za uvredu sto si imotejca poredio sa redovnim traktorom
A bili bi priblizni kad bi zetor isao u rikverc! Jesil video sta je Sandor kupio! A pogledaj sta ti nude u novom IMT-u
 
Odg: MF>URSUS+ZETOR-IMT

North ARMY je napisao(la):
a tvog c360 bih kao zvaku razvukao :cao:

inace ne vredjam i ne poredim ljude,ali sad bas moram u selu ni jedan pravi domacin nema ursuza nego ima 3-4ursuza a i njih bi prodali samo da ima neko da ih kupi,2 su prodali ursuze i kupili 539 :cao:


:haha: :haha: :haha:da nije tebe neznam kako bi se nasmejali
da te nema trebalo bi te izmisliti
jak si brate jak :cao:
 
Nazad
Vrh