Mehanicke sejalice za kukuruz

Kod drugara koji ima olt verziju ovakva sejalice sa plastičnim kutijama ploče za soju izgledaju ovako
IMG-4d45d2f0490a3e9d8d9b97d700a88b19-V.jpg



Ovo je knjiga od sejalice
IMG-1cefe281507626904c15e87195933fe2-V.jpg

IMG-0c26e40b3e1ac69a9975af3121c6ee3f-V.jpg
 
Prvi put vidim da je olt tako nesto pravio, jer mozes malo vise slikati tu knjigu?
 
To je od drugara sejalica i od nje je knjiga,slikaću detaljnije kad odem kod njega. Olt je pravio jednu seriju takvih sejalica imaju plastične kutije i sve je u njihovoj prepoznatljivoj plavoj boji jedino su kutije bele.
 
Pa da to je radjeno po toj licenci.Jel ima kod vas tih maxicorn sejalica da ih ljudi imaju i koriste?
 
Poslednja izmena:
Imaju žute kleine 6 redi, slične ovima, kažu da su odlične i siju s njima repu...... Ove sa velikim nagaznim kotačima sam vidio samo u oglasnicima, uzivo nisam
 
Ima ih više vrsta maxicorn i unicorn i sve su mehaničke,verovatno za repu si mislio na ovu
Kleine-Unicorn-6-rz-dowy-12738831.jpg
 
E to je takva sijačica što koriste za repu, i kažu da su odlične..... Osobno nisam nikada radio s njom
 
Kakavi su metalni izbijaci crveni sa plamet.neta?

Treba izbijace i setvne ploce da nabavim pa racunam da je bolje sad da se uzme nego pred sezonu.
 
Ti dobiješ sa 1 oprugom i onda hoće da zaglavi a poručiš odmah više opruga jer nije to sto novaca i onda nemaš da misliš.Staviš jednu u drugu.Ili ako možeš da nabaviš malo jače ali ovo je provereno.
 
Pozdrav radni narode! Vec 3 godine planiram,a tek sada je dosla na red ideja da je ostvarim! Hocu da na obicnu, mehanicku IMT sejalicu za kukuruz dogradim jos jednu setvenu jedinicu i da dobijem sejalicu sa tri (3) reda! Zanima me da li je neko nekada pre mene tako nesto probao i slobodno razmisljanje koje bi mane bile! Najvise me brine kako bis eu tako posejanom kukuruzu ponasao spartac, da li bi nesmetano radio ili bi pravio stetu po kukuruzu??? Svaki savet je dobrodosao.....
 
Nazad
Vrh