VLADIMIREC T-25

IMG_6955.jpg
da li je kod tebe ovakva kabina
 
jeste takva,ali neznam kako je prostor tako uzak,drzaci kabine zadnji su pravi,ali kada gledam sa strane cini mi se da je kabina nakrivljena nazad.dolio sam ulje crevom,a za merac sam izbusio rupu u limu.sto se tice ulja sipao sam kao i u motoru sae 30,i ocistio sam filter ulja.dosada nije bio skidan uopste,jos uvek je farba bila zapekla na njemu.moram sve prekontrolisati jer ko zna pre koliko je vremena,i dali je uopste predhodni vlasnik proveravao kolicinu ulja i maziva.koliko sam primetio hidraulik uopste nije upotrebljavan,kao ni kardan.
 
šta mislite,,,,,kod oba klipnjače na radilicu ima dosta lufta ležaj.da li je dovojno zameniti ležaje ili treba i radilicu poslati na obradu
 
Koliki pritisak nose creva koja se nalaze na hidro cilindru pozadi ili koliko bari pumpa salje pritisak? koja je cena ovih creva?
 
Juce sam palio Vlatka posle 3.5 meseci.Iz prvog pokusaja je uspelo akumlator nisam skinuo samo sam ceo traktor pokrio ceradom.Odusevio me nemam reci
 
maksimalni radni pritisak hidraulicne pumpe(po knjizi) je 9.8 MPa ili 100 kp/cmcm , a sto se tice pritiska creva nema podataka.
 
maksimalni radni pritisak hidraulicne pumpe(po knjizi) je 9.8 MPa ili 100 kp/cmcm , a sto se tice pritiska creva nema podataka.

Creva moraju biti predvidjena za makar 30% jaci pritisak nego sto izbacuje pumpa. Pokusao bih naci ova creva u slobodnoj prodaji da ne bih jurio nista po Vojvodini. Da li neko zna mozda cenu za ova dva kratka creva?
 
Nazad
Vrh