VLADIMIREC T-25

jel ko bio u rumi od vas ,bio je vladimirac ko slika kabina sve uredno nije puno radio ja ga vidio na kamionu i priso kaze covjek prodat za 1200e nije bio skup il su takve cijene u srbiji kod nas su oko 2000e i to losi

- - - - - - - - - -
 
Poslednja izmena:
Ja sam bio i video ga, naišao tuda na povratku prema autu, sa rukama punim kojekakvih stvari i drangulija, bio je na kamionu parkiranom pored samog puta, a u smeru ka nadvožnjaku na magistrali NS-Šabac...
Malo niže od AVIA benzinske stanice.
To je ujedno i jedini primerak koji se prodavao...
Baš sam stao i dosta detaljno ga zagledao, vidi se da je temeljno opran od masti, e sad, u kakvom je zaista i realnom stanju, pokazaće se kod novog gazde na radu i u njivi...
Kao i moj što je...
 
jest taj pored puta je bio onako lepo izgleda a sta je unutra ... al i lepo je izgledo i nije bio skup
 
Da li je neko od clanova kontaktirao clana MIlos T25 iz Krupnja? Jer Krupanj je dosta lose prosao, poplave, klizista...
 
Moj Vladimirec kad se nije udavio ovih dana nikad nece.... Svaka mu cast nigde nije stao!!! Dva puta je bilo gusto zemlja je izuzetno meka i propada ali nije stao,jos kakve gume ima svaka mu cast!!!

051814095353.jpg
 
Ja sam se cuo juce sa milosem kaze da od licno nije lose proso,ali je katastofa u njegovom kraju mnostvo ljudi je ostalo bez icega.

- - - - - - - - - -
 
Ti Ciro nisi li ga na...grabusio s mlavom?

I ja sam malo tu i tamo nadrljao sa Mlavom ali nije bas tako strasno po mene kao po ostale sa kucom do mlave... Meni najvise stradali usevi ali jbg to nemoze da se meri sa kucama...
Ova slika je konkretno iz spasavanja stoke i stvari kod mojih prijatelja koji su zestoko nadrljali... Vadio sam sta se moglo,masine i stavri,stoka je bila vec izvadjena...
 
Taj vladimirec je bio na hrvatske papire ako mislimo na istog a mislimo ,na belom kamionu . Taj lik je švercer samo neznam odakle ih više nabavlja ima stalno ponekog vladimirca i ursusa na prodaju . Ja sam hteo tu kabinu da pazarim bio sam zagrejan .
 
jest prodavao je i kabinu posebno 200e dok ga nije prodo komlet
kolege jestel svi dobro jel bilo problema sa poplavama svi smo osjetili na neki nacin ove poplave al ima gore od goreg
 
kod mene je dobro jer polave tesko da dodju do mene ali krupanj je skoro unisten grad. srecom opet roditelji i familija mi je dobro tamo i kuce su bez vecih ostecenja bar zasad. Miloseva kuca je malo vislje ko i moja tamo tako da tesko se da poplaviti samo ako klizista nekrenu.neznam samo cime cemo se odbraniti od stetocina i nsekata ove godine posle ovih kisa, sve pojedose. vladimirac me je mucio opet dok mu nisam nasao glavni problem. oslabila AC pumpa.cim se zagreje pocne trokirati i gubiti gas.zamenuta je skoro nova i vise nema problema
 
Vica- Znaci sve je uredu kod tebe??? Jer imas unistenih njiva ili neke druge stete??? Da li se vladimirec dokazao u ovoj poplavi???
 
ovde Ciro stete nema a zemlja suva i tvrda ko beton.jedino sto ponovo presevamo parcele i naprskati se nemoze od koje cega. kad cela Macva bude u vodi i Sabac 16m ispod vode onda tek stize voda do mene ovde u selu. u Krupnju je zalosno gde sam pre ziveo i gde su mi roditelji ,sestra i vecina familije. mada su opet dobro prosli jer kuce nisu blizu reke i klizista. ima blata u prizemlju i bez svih prikljucaka i puta su.jedino su struju uspeli da nesto prevezu za privremeno. tako da opet nisu lose kako je mnogima tamo. vlatko sad malo odmara do zetve nadam se .ovo posla je sitno za njega sto je imao a poplavu nije ni video sem ako ga neokupam
 
Kakvi crni 2048 A ja sam ga novog kupio i posle 300 rh otkine radilicu,G.... od traktora,da mi je samo da upoznam onog ko ga je izmislio i projektovao, ::samo bes::::samo bes:::udri:


Ja imam suprotno misljenje o njemu... tokom ove poplave sam se dosta druzio sa jednim 2048 i samo reci hvale za nejga imam!!! Sta je taj vodu pergazio i gde prosao to je stvarno za postovati!!!!!

E sad sto je tvoj na 300rs otkinuo radilicu nemora da ce svaki.. Ovaj sto sam ja vozio odlicno ide...
 
Nazad
Vrh