VLADIMIREC T-25

Ko je u mogucnosti trebao bi uzeti pojacivace S opruga. Samo ove godine stradalo je 5 opruga a ni polovinu nisam uredio.
 
Evo slike. Ostalo mislim da je sve jasno.


pojacivac-S-opruge-RAU.jpg
 
Moja hidraulika sad radi kako treba.Spusta polako a i dize malo sporije nego je bilo. Ma milina za rad bar u prvim utiscima ali necu ga hvaliti previse da se neubezobrazi. Masina upali takoreci za 10 sekundi verglanja posle remonta celog sistema dovoda goriva a nije ni paljena od proslog leta. Razbacio vestak i sad malo nek dremne dok nezakacim malo teze orudje Imt 519 od 165cm zahvata. Malo da prasimo po njivi.Milose ventili rade:ppozdrav:
 
Ventili hidraulike sto si kupio od mene su prva liga rekao sam ti... Drago mi je da si zadovoljan... Tu smo da saradjujemo!!!:ppozdrav:

- - - - - - - - - -

Ovim postom hteo bih da se zahvalim clanu milos za isporucene delove , nema greske samo pohvale :ppozdrav:
Hava za pohvalu, drago mi je da si zadovoljan... Tu smo da saradjujemo sta god za Vladimirca zatreba... :ppozdrav:
 
Danas na mom vladimircu ,u sred njive, pukne mi desna spona.U Sapcu nova 2.500 din kraj spone 1.400 . Srecom sve pasuje . Namontirano. Sutra opet::traktor1::
 
Danas izlomio polu osovinu na vladimirca.. Zadnju desnu... Zna li neko mozda cenu nove ili polovne sta je bolje???
 
Što bi bilo na vladimircu radi i pali samo s punim rezervarom goriva ,ispod toga ništa ???
 
Danas izlomio polu osovinu na vladimirca.. Zadnju desnu... Zna li neko mozda cenu nove ili polovne sta je bolje???
Sta je bolje tesko je reci ali iskreno pre bih dobru polovnu stavio nego novu. Ovim novim delovima nesto posebno neverujem a prva ugradnja je najbolja. Ipak je to retkost da otkine ali desi se

- - - - - - - - - -

Cena alnasera je pitanje koliko je kome zapelo da kupi i koliko je spreman da izdvoji za to. Po meni je mozda realno oko 50-60 eur za ispravan
 
Odakle mu dolazi dovod goriva iz rezervoara? Jel noviji tip sa dovodom odozgo jer onda lako moze biti da je cev porozna negde pri vrhu ili napukla
 
Nazad
Vrh