Suzbijanje korova u kukuruzu nakon nicanja KWS Clima Control
Strana 303 od 303 PrvaPrva ... 203253293301302303
Rezultati 6,041 do 6,046 od 6046

Tema: VLADIMIREC T-25

Novajlija
    Datum pristupanja
    Jan 2019
    Poruka
    3
    Zahvalio se
    0
    Zahvaljeno 2 puta na 1 poruci
    Downloads
    0
    Uploads
    0
    ova centralna osovina sa slike 2,3 i 4 je toliko kaljena da meni nijedan strugar nije hteo da radi a bila mi je pukla pa je varena i niko nije mogao da je obradi pa sam morao drugu da nabavljam.Lufta u prednjem trapu imam koliko ti dusa NECE ali se jos ne usudjujem da ga radim.Pozdrav

Član dobrodol avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2010
    Poruka
    2,373
    Zahvalio se
    469
    Zahvaljeno 1,120 puta na 565 poruka
    Downloads
    10
    Uploads
    0
    Došlo je i to na red...
    Današnja igranka...
    U planu je sutra prepodne kupovina delova, novi cilindri, klipovi, karike...
    Popodne sklapanje...

...e sad neću ni kako ja hoću...

3. Sledeći 3 korisnici su se zahvalili dobrodol na ovoj poruci:

abarth 822 (02-03-19), sit-anprc (03-03-19), Zoran Kostović (03-03-19)

Član dobrodol avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2010
    Poruka
    2,373
    Zahvalio se
    469
    Zahvaljeno 1,120 puta na 565 poruka
    Downloads
    10
    Uploads
    0
    Kao što rekoh, delovi: cilindri, klipovi, karike u kompletu kupljeni danas na Vašaru, kod Mile Ruskinje, uz to, i delovi za reparaciju PVP...
    Nisam stigao sve da odradim, danas je kod mene bilo prometno ko u WC-u na železničkoj stanici, svako malo neko navrati da razgleda i zapitkuje, pa od većeg radnog angažovanja ne beše ništa, uspeo sam samo da namontiram karike na klipove, ušlajfujem jednu glavu i cilindar i to je sve...
    Ne znam ni kada ću opet imati vremena, sutra na teren na posao, a sklapanje mora da sačeka neki drugi dan, ne u skorije vreme, sigurno...
    Što je još gore, planirano skidanje i odnošenje PVP majstoru-bošisti na remont će isto morati "na led"...
    Zahvaljujem se Članu Vica022 na stručnim savetima i nesebičnoj tehničkoj podršci !!!!!!

Poslednji uredio dobrodol; 03-03-19 u 21:00.
    ...e sad neću ni kako ja hoću...

Član
    Datum pristupanja
    Sep 2012
    Poruka
    514
    Zahvalio se
    67
    Zahvaljeno 187 puta na 119 poruka
    Downloads
    1
    Uploads
    0
    Koliko je kilograma težak vladimirac bez kabine? Imam jedan za prodaju pa gledam koliko bi dobio za njega ako ide na otpad. Motor je dobar ali vrijeme je za bacanje nepotrebnih stvari.
    Ne učite svinju da pjeva! Svinja se nervira a vi gubite vrijeme.

Član putin avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2013
    РЕПУБЛИКА СРПСКА,Братунац.Бачка Паланка.С
    Poruka
    3,129
    Zahvalio se
    711
    Zahvaljeno 1,005 puta na 586 poruka
    Downloads
    8
    Uploads
    0
    фркани колико би био пара тај владимирац да се прода?
    Ми нисмо вером и језиком једно са Србима и Србијом него смо кост од кости српске, једно по духу и судбини. Одлучили смо да једно будемо са Србијом без услова, без преговора и без поговора”.
    Јаша Томић
    "Раскомадани српски роде, опамети се да би се ујединио и тако опстао на овој страшној историјској ветрометини! Одбаци оне који ти муте памет, продају те буд зашто, претварају те у роба!" Светозар Милетић.... Република Српска.....

Član
    Datum pristupanja
    Sep 2012
    Poruka
    514
    Zahvalio se
    67
    Zahvaljeno 187 puta na 119 poruka
    Downloads
    1
    Uploads
    0
    Već sam dobio na PP poruku sa sličnim pitanjem pa da kažem i javno. Obećao sam ga prodati u staro gvožđe jednom komšiji i dobri smo. Osim njega ide i agregat za struju 10 KW monofazni i ford Fiesta. Krčim prostorije i sve bacam. Od svoje riječi neću odustati. Znamo cijene gvožđa ali ne znamo težinu. Vjerovatno će biti i ispod cijene ali na to ne gledam mnogo. Važnija mi je data riječ od par stotina maraka. Trgovinu inače ne volim. Gdje se pare okreću obraz je na tankom ledu.
    Što se tiče samog vladimirca motor je dobar jer sam zamjenio stubline, klipove karike, ležajeve i podešena boš pumpa. Prije dosta godina sam htio napraviti viljuškar pa nešto isjekao od limarije da stavim sjedalo malo niže. Mjenjač iskače iz brzine i ponekad ubaci u dvije odjednom.
    Sve u svemu nije to traktor za sjedi pa vozi . Imam i saobraćajnu na ime nekog tipa. Uz njega imam i dvije knjige. Onu o djelovima i uputstvo za upotrebu. To bi mogao nekom pokloniti ako mi objasni kako da je pošaljem a da primaoc plati troškove.
    Agregat je ispravan. Na sebi ima motor od nekog forda jer je originalni skinut. Ima frekvenciometar i voltmetar još neke insrumente koji nisu u funkciji a tiču se originalnog motora. Nema automatsko podešavanje broja okretaja i to pratim na ona dva instrumenta.
    E sad vi meni recite koliko to vrijedi?U generatoru ima dosta debelog bakra i to bi trebalo posebno procjeniti. Ni za njega ne mogu dobiti nešto više od cijene sirovine.
    Pozdrav i oprostite što nije sve o vladimircu.
    Ne učite svinju da pjeva! Svinja se nervira a vi gubite vrijeme.

Strana 303 od 303 PrvaPrva ... 203253293301302303