Galenika fitofarmacija pšenica Uljana repica - KWS
Strana 299 od 299 PrvaPrva ... 199249289297298299
Rezultati 5,961 do 5,962 od 5962

Tema: VLADIMIREC T-25

Član Pole t25 avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2014
    Poruka
    352
    Zahvalio se
    56
    Zahvaljeno 78 puta na 54 poruka
    Downloads
    0
    Uploads
    0
    Citiraj Citiram: LTZ T-40 Pogledaj Poruke
    A koji razlog moze biti da na leru menja obrtaje, znaci nemoze da radi lepim mirnim lerom nego u jednom momentu hoce da se ugasi a u drugom ide u turazu. I to samo kad odstoji duze od mesec dana. Posle par sati rada se to resi. Da napomenem pali na zub, cim mu das gas preko 1000 obrtaja radi normalno, ali kad pustis gas hoce da se ugasi i jako lose radi.

Sent from my Lenovo K10a40 using Tapatalk
    To se i kod mene desava. Kad je gas iznad 1000 o/min radi ok ali ako padne ispod hoce da varira ler kao da ce da se ugasi.
    Ispod 1000 ni ne valja da radi zbog pritiska ulja i podmazivanja i hladjenja.
    Drzi ga iznad 1000 i nema brige

- - - - - - - - - -

Citiraj Citiram: vladj Pogledaj Poruke
    Ima problem sa motorom na vladimircu. Pokusacu da objasnim. Motor normalno pali, radi, vuce, prima gas i onda u jednom trenutku krene da gubi obrtaje kao da nema dovoljno goriva i ugasi se. Kad pocne da gubi obrtaje iako je pod punim gasom ne moze da podigne turazu.Da li je neko imao slican problem?
    Prvo sam posumnjao da negde postoji neko zacepljenje u sistemu ili da negde uvlaci vazduh, pa sam ocistio sve cevi i zamenio svenpodloske na holenderima. Onda sam iskljucio grubi filter i gorivo doveo direktno na ac pumpu. zamenio sam uloske na finim filterima. Dalje sam posumnjao na ac pumpu pa sam i nju zamenio sa novom. Onda sam mislio da sonda u rezeorvaru pravi problem jer odozgo povlaci gorivo pa sam gorivo doveo odozdo ispod rezeorvara kao sto je kod starog tipa. Nista od ovoga nije dalo rezultate.
    Da li si resio problem. Meni je ispustao pritisak u sistemu kada je stajao i jedva je palio. Zamenio sam nepovratni iza pumpe i izremontovao drukalicu i resio sam problem.
    Pogledaj da te ne zajebava dekompresor da ti u nekom momentu na njemu ne falsira pa onda ne moze da primi ni gas niti da postigne turazu.

Član vladj avatar
    Datum pristupanja
    Oct 2011
    Poruka
    3,304
    Zahvalio se
    1,178
    Zahvaljeno 1,710 puta na 872 poruka
    Downloads
    20
    Uploads
    0
    Sve sam odradio ali nisam uspeo resiti problem. Mislim da cu nositi bos pumpu na servis. U guzvi sam sa poslom, tako da ce neko vreme sacekati.
    Velika je snaga u onoga čoveka koji ume da prećuti i onda kad ima pravo.

Strana 299 od 299 PrvaPrva ... 199249289297298299