VLADIMIREC T-25

Prvo da se cujem sa tim ali ja mislim da to nisu cista posla jel za 600e nema nista da se kupi od masina skoro a kamoli traktor.. Mozda je neki tezak krs u koga treba uloziti jos 1600e da lici na nesto.. I pitanje na koga se vodi,da li moze da se prenese... A najverovatnije je zbog toga ta cena jel nema papire ili nemoze da se prenese...

Nije mi u interesu da vas lazem,ja vam kazem lepo da sam isao i gledao o ga covek trazi 600 e a za papire se ja nisam lepo izrazio ostavinska rasprava je u pitanju zato sto je umro taj gazda so se na njega vodilo pa sin prodao i cega da ga nasledi,mozda je sad jasnije nisam imao baterije na telefonu da ga slikam,traktor u sustini nije los,rekao sam sta ima od ulaganja po mome,nema tu sta da se lazemo ja sam njemu ponudio 500 e,jel treba jos toliko da se ulozi da bi bio dobar,jer moraju zadnje gume,akumulator,i motor da se osvezi jel nije paljen 4-5 godina,mozda i on cak nije los
 
Postovanje svima,molio bih Vas da mi pomognete oko kvara na traktoru.Imam Vladimirca t25a i desava mi se da menjac iskace iz rikverca,u drugim brzinama se normalno ponasa.Ako je vec bilo govora o tome,moze i samo link ili broj stranice na kojoj da nadjem resenje.unapred hvala.
 
tu nepostoji jedan odgovor nego vise stavki koje uticu na iskakanje.posto u ovim brzinama napred se normalno ponasa moras pregledati svaku stavku oko rikverca.tako je i kod mene bilo ali sam uspeo da doradim.jednostavno je neko ubacio ili drugaciju osovinu od viljuske ili rucica me zezala u prolasku kroz one lavirinte na poklopcu menjaca.jednostavno je preplitko ulazio .moze se desiti da je viljuska sjedena , sami zupcanici sjedeni ili na ploci zbog habanja svega po malo da razrezes plocu da ubacuje malo vise.sama rucica za ubacivanje dobije luft usled potrosenosti kugle da nemoze dovoljno da potisne .najednostavnije je da pregledas stavku po stavku oko rikverca kad skines plocu.ubacis rucno u rikverc i vidis koliko zaskace zupcanik i dal iskace kad je pusteno kvacilo. nemoze se ubaciti u brzinu ili izbaciti bez stisnutog kvacila. rikverc ti je u sredini prvog snopa do motora. imas kao planetarni snop u sredini i jedna strana je za napred druga za nazad
 
I komsija nemoj da se plasis Ja sam iz Vencana ako ti ne bude jasno imam knjige,izbacicu ti seme ovde ako treba Nenad@ iz kog si dela lazarevca?
 
Nisam bas iz Lazarevca vec selo u okolini Jabucje,ali nisam imao u ponudi lokacije da oznacim pa je Lazarevac bio najpribliznije mesto.Imam i ja neku knjigu,ali ako mozes posalji i ti tvoj sematski prikaz.Ja sam danas rasturio menjac,mislim da je problem u vezi viljuske i biksni koliko sam uspeo da vidim.
 
Pozdrav narode . Nije me bilo neko vreme .

Danas posle duzeg vremena rasturena zadnja cizma tj reduktor cela zavrzlama je bila oko spoljasnjeg lezaja gde je pukla kosuljica rasule se rolnice i upale u reduktor i pravile problem za sada nije nista osteceno samo to hvala milom bogu !!!!!!

Trebaju mi dimenzije od tog gornjeg spoljnog lezaja kupicu sve da izmenjam i u levom i desnom reduktoru !!!!

Treba mi truba do menjaca sto ide da je promenim posto su napukle uske tako da je skroz nesigurna radije bi da je zamenim nije mji sigurno zavarena z1111
 
Ima ovde jedan covek prodaje kabinu za vladimirca,kabina je originalna sa instalacijom farovima...koga zanima nek se javi meni u inbox jer on nema kont,tel,to mu cinim drugarski :ppozdrav:
 
Ni njega poplava nije postedela.




10511254_678057938946172_4129373816284913129_n.jpg



10488406_678057912279508_4393283887401287810_n.jpg



10547454_678057858946180_6169919671739793764_n.jpg
 
Nema nista od njega... Ili da se baci na otpad ili treba debelo uloziti i svog ga rasturiti i ponovo odraditi...

Zalosno!!!!!! Gde je ovo kolega slikano????
 
Slike sam pronasao na netu. Sto se traktora tice rekao bih da su se i vlasnici oprostili od njega, sudeci po tome koliko stoji tu.
 
PA neznam ne bi reko da su se i vlasnici oprostili od njega... Jednostavno kad ljudima poplavi sve poslednje je nasta misle je traktor... Meni je to cudno ali kad bolje razmislim ako je nekom poplava odnela kucu i sve ostalo a oni da spasavaju traktor...
 
Pa zavisi recimo ako je bio bas na toku bujice i zvizne ga neki panj bas u tocak ima da polomi sigurno nesto... Jel koliko vidim ovaj traktor nije tumban tako da je kabina stala takva kakva je...
 
koliko ja vidim nijednog tocka zadnjeg nema a nebi me cudilo da ih neko nije mako.tudjoj nesreci mnogi se usrece bar koliko sam ja osetio u tezem delu zivota.a sto se rusa tice jedan dobar servis i pranje i ide on dalje.za najgore uslove on je stvoren i opravdava u nekim stvarima svoju reputaciju. ali ume i da user......
 
Ja mislim da je on vec bio spreman za topljenje, nije realno da se otkinuo zadnji tocak, a ram kabine ostao neiskrivljen?!!

Nisam siguran. Vidjao sam vladimirce u mnogo gorem stanju od ovoga na slici pa su radili punom parom. Kada se skine lom i opere mulj traktor ne izgleda tako lose. A sudeci po prednjim tegovima i klinu ne bih rekao da je traktor rascerupan.
 
Nazad
Vrh