Limarsko-Farbarski radovi

sanji je napisao(la):
3004qw3.jpg
eto moje masine,:::
Od čega su ti bočni farovi sa žmigavcima,gde si kupio? :cao:
 
SKEMBA je napisao(la):
Ovo je moj 539, traktor nije bio star ali mu je farba bila totalno izbledela i postao je narandzast. Nisam imao vremena da ga zavrsim ali bice slika za 10ak dana.
fz57gi.jpg
lepo si ga sredio svaka cast :ppozdrav: ali trebao si da mu kupis zastavini zadnji stopovi lepse izgledaju i ne pobledu
 
ursus je odlican
Post je spojen: [time]1261052324[/time]
_________________________________________________
16hma2u.jpg

Kada sam ga kupio nije bas bio ispravan.Motor je uradjen u N.S. u Farmindustry.Korpa,lamela i komplet menjac kod mene u radionici remontovani.
2aaly61.jpg

Priprema za farbanje
245j4mw.jpg

2zi1yqg.jpg

so5sld.jpg
 
Pozdrav svim clanovima! evo i mog vrednog truda..
Sanji pozdarv,da ti javim uspeo sam sa volanom napravili smo klip na meru sto smo merili kod tebe sad ide normalno.


[youtube]http://www.youtube.com/watch?v=Ban_11rybXE[/youtube]
 
Da kupi sam je u Beceju kod Marijasa,1200 e. A sve delove koje smo kupovali nove,
Naprimer MULTI-POWER to smo uzimali u Golobog ,Naj jeftiniji su bili i jako kvalitetni.
A sediste smo uzeli u Utrine ,Macak ja mislim da se zove firma 21000 din.al vredi.
 
LJudi imam ursusa c-355 i tako je mastan da mu nije dobro ali to nije friska mast takvog sam ga kupio pre par god nemam nacina da to skinem sve sam probao,razni eko klineri topla voda,benzin,nafta i neznam sta jos.Dali neko moze da mi da neki savet?
 
Nazad
Vrh