Limarsko-Farbarski radovi

Ljudi dali ovi jeftini pištolji za farbanje od 20ak evra vrede za neka šklj farbanja npr vrata svinjca,kucica za kera,vrata baste,tašti saksije za cveće itd?
 
Tako nešto i mislim od 1.3-1.5 malo i klinci da se uče...Ako je neko ima tako nešto može preporuka?Koliko vidim ovi Geco su navodno ok na forumima ih hvale za amatersko farbanje naravno...
 
Imam nekoliko pistolja jedan je metabo 1,5 sa njim idem spricgit
imam i neki vilager 1,3 sa njim radim ostalo
19_500px.jpg
 
Jedna vrlo pozitivna stavka pistolja u tom cenovnom rangu je sto ako ne ocistis na vreme ili farbas uljanu pa nitro pa tamo ovamo nije tolika steta kao da si iskesirao za profi pistolj koji kosta par stotina evra i samo set iglice i dizne mnogo vise od celog tog pistolja za farbanje.
 
Kupio sam neki dali je womax ili bomax ebem li ga bilo ih je od 1200-5000din ovaj sam platio 1400Din kaže prodavac kupuju ljudi i ne žale se:osmeh: da ofarbam ram od prskalice i cisternu Majevicu,saksije,kapiju bašte biće dobro dizna je 1,5...
 
Profesionalac ce i sa amaterskim pistoljem uraditi odlican posao za to. Komsija je kod jednog veoma priznatog limara farbao u komori sa kineskim pistoljem od 20e (nekim cudnim okolnostima je i doslo do toga da radi u komori). Ofarbao je tako da su se i profesionalni farbari cudili kako je ispalo. Treba imati ruku za to :ppozdrav:
 
Ако је професионалац, не значи по аутоматизму и да је добар мајстор свог заната.

Послато са Леново К6 Ноте уз помоћ плуга
 
Profesionalac ce i sa amaterskim pistoljem uraditi odlican posao za to. Komsija je kod jednog veoma priznatog limara farbao u komori sa kineskim pistoljem od 20e (nekim cudnim okolnostima je i doslo do toga da radi u komori). Ofarbao je tako da su se i profesionalni farbari cudili kako je ispalo. Treba imati ruku za to :ppozdrav:
ne ruku,treba imati oko za to :ppozdrav:
ko farba aute zna da vidi gde treba jos dodati a gde prekinuti nanošenje laka :ppozdrav:
 
Pa di mi nestadose slike? A moj minuli rad...? Eeee jbg..
Ili sistem pao ili moderatori radili pos'o....a dobri smo..
 
Zna li neko šifru boje,za traktorske felne Massey Ferguson?
 
Poslednja izmena:
Nazad
Vrh