Limarsko-Farbarski radovi

Odg: ZMAJ kombajni

nisam jos video zmaj farban autolakom, obicno farbaju sa crvenom onom standardnom Tesarol-ovom bojom ali obavezno podloga mora biti osnovnom, i ako se farba komplet (ne samo spolja) treba preko 20 onih piksli malih od 0.7kg mislim da su pakovane.
najbolje se dogovoris sa prodavcem da mu vratis ako ti ostane koja limenka :cao:
 
Odg: ZMAJ kombajni

Ako ćeš da ga radiš onako kako treba(svi limovi na crno)onda ti je ovo malo a ako ćeš samo da ga opereš i prešpricaš dovoljno.
 
Odg: ZMAJ kombajni

Matić je napisao(la):
Ako ćeš da ga radiš onako kako treba(svi limovi na crno)onda ti je ovo malo a ako ćeš samo da ga opereš i prešpricaš dovoljno.
Onda bolje da se nista ne dira!
 
Ako mislis da ga samo prespricas zavrsnom, a izbegnes osnovnu.
Nemoj izbegavati ciscenje (smirglanje).
Zavrsna, lak ili kako vec hocete, daleko se bolje veze ako se " nacne" prvobitna farba.
Normalno da treba uvek ocistiti.
Nemoj samo na oprano spricati.
 
Farbanje uredjaja za kukuruz zavrsnom bojom. Pre toga je islo smirglanje i farbanje osnovnom, to nisam uslikao
 
srdjan7 je napisao(la):
farba je chemax,tad sam je prvi put uzeo,a od tad samo nju,jeftina,a ako doro ocistis,ko i one skuplje.i dana danas se sija,ali je pod krovom(nije napolju drzan)
5+ za farbu chemax.Ja farbam bravariju i kovane ograde,i uvek koristim osnovnu marke Chemax.Malo je skuplja od drugih ali grebao sam ekserom i ne mozes je lako sastrugati i dodje nekako kao da si predmet plastificirao.Bukvalno kao folija.
Sada farbam neki buldozer koji je kao da ga je sundjer Bob vozio na dnu mora.Toliko ima rdje da se to ne moze opisati.Prvo cetka celicna na fiberku,pa antiros,pa opet cetka da skinem antiros,pa onda slajferica i smirgla.
 
Treba da farbam jednu Zmajevku 490, jel neko farbao skoro prikolice u zmajevu boju, koju preporučujete, eventualno cena...
 
Nazad
Vrh