Limarsko-Farbarski radovi

Konacno gotovo
Fotografija0320.jpg


Fotografija0321.jpg


Fotografija0325.jpg


Fotografija0328.jpg


Fotografija0331.jpg

I sada krecem sa rasturanjem I farbanjem ovog 578

Fotografija0330.jpg

Montoya, ova plava imt-ova boja ne postoji u nijednim katalozima kod farbara koji prave sve zivo od boja tako da sam uz poveliku muku uspio da smuckam original boju, ako hoces da farbas ili neko sa foruma poslacu mu recept na pp.
 
Poslednja izmena:
Bice Maky, sad dok su jos blatobrani na njemu moram upasovati isti onakav kacket kao na 533. Nema da se kupi za taj model traktora pa moram praviti druge sape da se moze pricvrstiti zajeno sa blatobranima za trubu a onda ide sminkeraj.
Na njemu je original perkins s44 motor radi kao auto.
 
Konacno gotovo
Montoya, ova plava imt-ova boja ne postoji u nijednim katalozima kod farbara koji prave sve zivo od boja tako da sam uz poveliku muku uspio da smuckam original boju, ako hoces da farbas ili neko sa foruma poslacu mu recept na pp.
Posalji i meni, ja bih da farbam mog 533, pa hocu bas tu kombnaciju boja da odradim.
 
Komšo,koliko je koštao taj kačket koja je njegova visina od zemlje do vrha.Jel imaju i sa prelomivim'
 
Sem što se fiksiraju bočno za blatobran,jel imaju i dole fiksiranje za osovInu traktora? jel dobiješ i te šarafe uz ram?
 
Pa glavno fiksiranje i jeste dole za trube a blatorane moras da probusis I da stegnes sa srafovima za taj ram. To samo zbog toga da blatobrani ne tandrcu kad je trakis na leru.

Fotografija0326.jpg

dobijes I duze sarafe M16 I zajedno stezes taj ram sa blatobranom I sa donje strane trube nosac bocnog spanera poluge.
 
Pre samog faarbanja preprskam ga cistim benzinom, on izgrize ako je jos negdje ostalo malo masnoce i ispari i na njega se dobro lijepi boja. Ali prije toga ide prskanje ekoklinerom pa pranje vapovkom.
 
Poslednja izmena:
Nazad
Vrh