Otkup, transport i plasman jagode

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Odg: Cena jagoda na malo i veliko

ceo sa prodajom svoje jagode iz plastenika,krenuo sam sa nekom da kazemo srednjom cenom od 250 din na kucu,za tezgu bi verovatno malo podigao ali ne nesto mnogo,velika je oscilacija od pijace do pijace tako da ne mozes biti pametan po kojoj da das.
Ne mora da znaci da je dogrevao plastenik ako sad ima jagodu,ja je imam pa nisam dogrevao(jedino ako dolazi sa Zlatibora). :ppozdrav:
 
Poslednja izmena od urednika:
Odg: Cena jagoda na malo i veliko

Danas prodao 73 kg, jagode (kod kuce) 230 din.

Nedogrevani plastenici. Za petak, subotu ocekujem vecu kolicinu za branje. :D
 
Odg: Cena jagoda na malo i veliko

Danas u Novom Sadu na Ribljoj pijaci jagode 200 din/kg verovatno uvozne izuzetno krupne tamno crvene ali brate ni ukus ni miris! KUPUJMO DOMACE!!!! :ppozdrav:
 
Odg: Cena jagoda na malo i veliko

Sva sreca sto ima ljudi koji cene kvalitet, pa nekupuju sve i svasta sto stize iz uvoza.
 
Odg: Cena jagoda na malo i veliko

Ama nije mnogima bitan kvalitet.Pre ce biti da se narod zasitio zimskog voca (jabuke ,mandarine ,pomorandze ,kivi i td) pa ne gledaju mnogo kakav je kvalitet vec samo da promene vrstu voca.Cim krene nasa jagoda u malo vecim kolicinama ova uvozna nece imati sanse.
 
Odg: Cena jagoda na malo i veliko

Nadamo se :ppozdrav:

Ali, ovi veliki marketi imaju svoju politiku. Nekosta ih nista da svesno idu u gubitak na jednom proizvodu
jer imaju ogromnu zaradu na stotinama drugih artikala.

Prosle godine bostan je jedno vreme prodavan po 10 dinara za kg, dok je u marketu prodavan za 1 dinar.

Neko ce reci, isturali robu. To je trajalo poduze. :sta:
 
Odg: Cena jagoda na malo i veliko

zdravo vocari kod men u aleksinac cene jagode iz uvoza 350 din moje su 1god pocele da prave rod.
Post je spojen: [time]1272812015[/time]
_________________________________________________
ako ima nekomasinu sto postavlja foliji neka mi posalje poruku da vas pitam teo bi da pravim ovako mucan poso pozdrav svima
 
Odg: Cena jagoda na malo i veliko

u smederevskoj palanci danas nije bilo jagode na pijaci
Post je spojen: [time]1272968532[/time]
_________________________________________________
kurkela kakva je situacija kod tebe imali roda po kojoj ceni ides

Post je spojen: [time]1273001189[/time]
_________________________________________________
sta kaze radzmen kakva je situacija na kvantazu u bgd imali je i kako je na pijacama...
 
Odg: Cena jagoda na malo i veliko

Danas sam video kod piljara u Beogradu, prve, domace, na meru 500 dinara!
 
Odg: Cena jagoda na malo i veliko

evo da se javimo iz zrenjanina, kod nas na tezgi valjaju domacu za 200din.
 
Odg: Cena jagoda na malo i veliko

dejantmitrovic je napisao(la):
sta kaze radzmen kakva je situacija na kvantazu u bgd imali je i kako je na pijacama...
Na kvantasu danas oko 160 din a kod uvoznika direktno 150 din
gamexzr je napisao(la):
evo da se javimo iz zrenjanina, kod nas na tezgi valjaju domacu za 200din.
Bogami da su domace za 200 din to cisto sumnjam.Na kvantasu u BG kostaju od 230 do 280 din na gajbu.
Sasa j @ mi je danas doneo prvu kolicinu oko 30 kg i platio sam mu po 250 din.
 
Odg: Cena jagoda na malo i veliko

Prodavao sam kuci po 220 din.
Nocas teram oko 300 kg, videcemo sutra javljam cenu.
 
Odg: Cena jagoda na malo i veliko

Novi Sad jos uvek 200 uvozne ,ali su se dosetili pa ih poneko deklariše kao domaće :nono:
 
Odg: Cena jagoda na malo i veliko

U Sabcu "talijanka" 80-100 din ,"kleri" 150 -180 din to su cene na veliko.
Na Zemunskoj pijaci jagoda (raznorazna) u rasponu od 80 do 250.
 
Odg: Cena jagoda na malo i veliko

Preko 150 din nemoze, tj, ne cene je u Sapcu. Nocas je Klery bila 150 kod proizvodjaca ali, neverujem da je poto prodata. Ja prodao po 120 din.
 
Odg: Cena jagoda na malo i veliko

pa pocela je cena naglo da pada ej kad je u crnoj gori za 4 dana sa 3.5e spala na manje od 1e to nije normalno, danas je na kvantasu u bg-u usao sleper iz cg koji je placen po 0.60e, a pazite sad ovo, u CG tj u podgoricu su juce usla 2 slepera turske jagode na 0.3e, provereno jer ih je moj drug carinio ali kaze da ono ni svinje ne jedu nasta su licile
 
Odg: Cena jagoda na malo i veliko

Korpica 500gr 2,49€ I klassa 2,00€ II klassa u Becu na malo pozdrav :cao:
 
Odg: Cena jagoda na malo i veliko

Pada cean ko luda.Ubi je ova kisa i vetar.Nista se ne prodaje jer nema ljudi da izadju na pijacu.Propast ziva.Proricem da ce cena jos padati i to mnoooogoooo .
Daj boze da gresim jer ni meni to nije u interesu
 
Odg: Cena jagoda na malo i veliko

Ja sam prodao u petak 550 kg po 150 kuci prodajem po 200 ali ne berem vec 2 dana .DA POP....S Sabac mi nikako nije jasan?Da li vi imate zaista toliko jagode da stalno ubijate cenu ili su vasi nakupci toliko vesti,pa vama je i BGD i NS blizu a i RS Sto malo ne izvozite?
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Nazad
Vrh