Otkup, transport i plasman jagode

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Odg: Cena jagoda na malo i veliko

U Beloj Crkvi 200 din/500 gr. upakovane-uvozne
 
Odg: Cena jagoda na malo i veliko

Meni javio prijatelj pre neki dan da su na Novom Beogradu u bloku45 kilogram upakovana u plastici 250din mada mislim da nije dobro video da li je pola ili kilogram,pa sam posle toga cuo da je ima negde i po 500din za kilogram,kod mene u kraju su bile oko 350din,mislim da ove godine jagoda nece imati neku cenu!!!!Kazu da domaca jagoda diktira cenu na trzistu,videcemo.
 
Odg: Cena jagoda na malo i veliko

u Smed. Palanci danas na pijaci 1/2kg 250 din.Kako kod drugih iz plastenika za koliko se ocekuje ja svoju u plasteniku ocekujem za 10 do 15 dana.
 
Odg: Cena jagoda na malo i veliko

Ajde da vam se i ja pridrzim u ovoj temi jer smatram da sam upucen u ovu tematiku.
Prodajem voce na Zemunskoj pijaci vec 20 god. i veoma sam upucen u cene jagode u svakom trenutku.
Evo ovako .Danas nabavna cena jagode uvezene iz turske ,sorta Kamarossa u gajbicama od 4 kg neto 150 din.
Dalje .Grcka jagoda upakovana u plasticne kutijice po 550 gr neto kosta 190 din po kilogramu.
To su danasnje nabavne cene na veliko.
Moja procena je da ce se sutra na pijaci Turska jagoda "na kasiku" prodavati od 200 do 230 din po kilogramu a Grcka za 150 din po kutijici.
Mogu vam jos reci da je potraznja ogromna sto se moze svako jutro videti na kvantaskoj pijaci.
Jos nesto_Ovo su VP. cene od direktnih uvoznika a na kvantaskoj pijaci bice uvecane za marzu i troskove prevoza i ulaska robe u pijacu sto iznosi od prilike 10 -15 din po kilogramu vise.
Moja je procena da cu sutra na dve tezge da prodam oko 100-120 kg.
Zivi bili pa videli .Javicu vam sutra kako sam prosao a mozda bude i neka slika .
Pozdrav svim proizvodjacima. (postenim)
 
Odg: Cena jagoda na malo i veliko

Pozdrav i svim prodavcima. Isto takođe poštenim :ppozdrav:
Dobro nam došao i hvala na informacijama.
 
Odg: Cena jagoda na malo i veliko

Evo ovako.Danas smo nas dvojca na dve tezge prodali oko 60 kg Turske nesto po 250 a nesto po 200 din i negde oko 70 kutijica Grcke jagode u kutijicama po ceni od 150 din .
 
Odg: Cena jagoda na malo i veliko

:ppozdrav:radzmen :ppozdrav: samo ti nama razvijaj trziste pa da radimo posao ::svaka cast::
vidis da je ovde najvise jadnih :haha: :haha: proizvodjaca pa mozda i napravimo saradnju ko zna??
pozdrav svima
 
Odg: Cena jagoda na malo i veliko

Ljudi nemam vremena za pretrazivanje pa mi reciti scim da poprscem svoje jagode nema toga puno mozda 30x10m ali jednostavno nemam vremena da se sad stim zezam a trava stokakva ih obuzima.Molim da mod.malo progleda kroz prste ako vec tama negdje postoji.Sad se velicine 7-8cm a sasprostranile su se pa uuuuh.
 
Odg: Cena jagoda na malo i veliko

Pala cena na 180 din .Ubi danas ovo hladno vreme .Nigde kupaca a jagode se "navaljalo " na pijacu nenormalno.Bojim se da ce sutra cena ici i na 150 i da ce se raditi sa minusom samo da ode roba da se ne baca.
Ali jednom kad se spusti cena rtako nisko ,bogami ce se tesko ponovo podici.
 
Odg: Cena jagoda na malo i veliko

au radzmen ovo mi se nesvidja nikako :nono:
valjda ce da se vrati na normalu!! :sta:
 
Odg: Cena jagoda na malo i veliko

Vratila se danas na 200.Bio lep suncan dan pa je i potraznja skocila.Ocistilo se skoro sve.I oseti se da se polako sve vise prebacuju na jagodu a da zaboravljaju na pomorandzu i jabuke. ::namigivanje:: ::namigivanje::
 
Odg: Cena jagoda na malo i veliko

u smederevskoj palanci danas 550gr uvozna 150 din,domaća imo jedan par kutijica cena 400 din kg
Post je spojen: [time]1272050209[/time]
_________________________________________________
radzmen,koja je cena danas na kvantazu bila a koja na pijaci
 
Odg: Cena jagoda na malo i veliko

kod mene u bashti jagode tek cvaty, i cenim da ce biti roda jedno 20 kila
 
Odg: Cena jagoda na malo i veliko

Na Sabackoj pijaci 450 din, Kleri

Uvozna pakovana u mala pakovanja ispod pola kilograma 200 din.

Male kolicine, samo na dva prodajna mesta.
 
Odg: Cena jagoda na malo i veliko

To je uzeto po nabavnoj ceni jer danas na veliko (na paletu) kosta 135 din. U kvantasu je od 140 do 150 din.
 
Odg: Cena jagoda na malo i veliko

Lik iz Grocke prodavao kleri danas po 400 d. Imao 3 plitke gajbice i prodao ladno.Doduse danas je bilo malo Turske jagode na pijaci.Tvrdi da je grejao plastenik i da zato ima ovako ranu jagodu.
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Nazad
Vrh