Otkup, transport i plasman jagode

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
SInoc je u okolini prokuplja, jagoda kleri i nesto asije prodato po 200 dinara
 
Nebojsa, ti si zavrsio posao ove sezone. Za tebe nema zime :osmeh:

Prodao sam danas prve jagode (Alba, ekstra kvaliteta) u lokalnoj piljari po ceni od 120 dinara po kilogramu, kaze covek toliko su i u Leskovcu na kvantasu.
 
Pa ako na ovome ostane cena ja cu biti zadovoljan, cena refuza je krenula sa 70dinara, otkup jagoda od 100-120dinara tako da ako na ovome ostane bice super:ppozdrav:
 
Pa ne znam sad cena jeste bila 120 kod njega u hladnjacu kad oteras direktno,ali ja sam terao u Marenovo posto tamo prekupca ima dosta i cena je bila 120 rinfuz a za 1 klasu 140 Botunjac bio tamo isto skupljao i placao po toj ceni.A i jagode su mi bile ekstra.Videcu kako ce sad biti upravo sam nabrao 36 gajbica i na putu su.
 
Radasine, dobra cena. U Sapcu je 70-100 din. Ima je bas mnogo. Ko nema nakupca s kojim saradjuje ili je malo slabiji kvalitet, vraca jagodu kuci.
 
To nije istina.
Danas oko 14 h sam na Sabackom kvantasu prodao jagodu po 130 din.
Cene ljudi i 140
Sve mi je bilo jasno kada su nakupci cekali na pruznom prelazu za jagodu.
Pekljuce sa takodje prodao po 110 din.

Koliko sam cuo hladnjacari placaju krupnu jagodu 110-115 din, tako da ce se formirati neka cena i na kvantasima.
 
Danas nisam bio na kvantasu, nakupac mi je dosao kuci i dao sam po 100 din. U 15 h sam dobio informaciju da je na kvantasu 80 din.

Ako je tako kako kazes, onda cu i ja morati da teram na kvantas.
Cena na pijacama u Beogradu na tezgi je 130 do 160 din.
 
Poslednja izmena:
120 din. ide sve napolje za rusiju koliko god da imate a na kvantu u n.s od 140 do 150 din. i nema je. Na njivi se prodaje od 110 do 130 i to ako se nadje, meni danas falilo na standu i niko neda jagodu ispod te cene, napokon da se malo formira cena. Pre 2 dana prodavao na putu 180 a juce 120 a danas od 130 do 150 kupci se izgubili u ceni a i ja sam neznam koju vise cenu da formiram.:ppozdrav:.
 
Danas nisam bio na kvantasu, nakupac mi je dosao kuci i dao sam po 100 din. U 15 h sam dobio informaciju da je na kvantasu 80 din.

Ako je tako kako kazes, onda cu i ja morati da teram na kvantas.
Cena na pijacama u Beogradu na tezgi je 130 do 160 din.


U koliko si sati bio na kvantasu?

Meni je zet iz beograda rekao da je juce kupio jagode u beogradu na placu , ne znam gdje , po 240 dinara , tako da nije istina da je na tezgama 130.
 
u Beogradu na pijacama se krece od 150 do 220 din(juce).Zavisi samo na kojoj pijaci jer se razlikuje cena od pijace do pijace(npr Bajlonijeva pijaca 150 din,Palilulska 220).
 
Novobeogradska pijaca blok 63 je 130-160 din. Pijaca na Banovom brdu je 130-230 din, mada tu od 230 niko ne kupuje. Mirijevo 120-150 din. To je ono sto sam licno video juce.
 
Novobeogradska pijaca blok 63 je 130-160 din. Pijaca na Banovom brdu je 130-230 din, mada tu od 230 niko ne kupuje. Mirijevo 120-150 din. To je ono sto sam licno video juce.

U Grockoj hladnjačari za Ruse otkupljuju poslednja 3 dana od 110 do 140 dinara (naravno, u zavisnosti od kvaliteta). Ja sam u utorak dao Albu po 120, a u sredu i juče po 130. Kvalitet mi je, na skali od 1 do 10, recimo 8 [realnije je možda 8,33333 ;) ].
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Nazad
Vrh