Otkup, transport i plasman jagode

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.

macosd

Član
Učlanjen(a)
28 Apr 2009
Poruka
237
Lokacija
novi knezevac
Uvek me mucila cena jagoda na raznim regionima srbije pa i sire te mi palo na pamet da nije losa ideja da otvorim temu gde cemo uisivati nasu zadnju prodaju ili posto trenutno se prodaj po kg, na malo ili veliko jagoda kod vas u kraju ::novac:: ::novac::
Predlazem sledeci format
6.5.09. Novi Knezevac, na malo rinfuz 180 din a birane vece upakovane u kutijice 200 din/kg
07.05.09. Kanjiza, na malo birane vece upakovane u kutijice 220 din/kg

Nastavite sa deljenjem infoa jer ce nas nakupci :udri:
 
Odg: Cena jagoda na malo i veliko

7.5. Apatin Na veliko 175-190, tezga 240 kg... Sve pakovano u 1/4 i 1/2 pakovanja sa poklopcem.. Cigani daju za 200 din/kg rinfuz al je nikakva..
 
Odg: Cena jagoda na malo i veliko

U Kuli na pijaci 180-200 din. rinfuz. Na veliko još niko od nas lokalnih ne prodaje.
 
Odg: Cena jagoda na malo i veliko

cudno mi je ovo u apatinu :sta: ali samo neka potraje igore to nije lose cak sta vise odlicno je ::svaka cast::
mislim da nam je jos ovaj vikend ostao sa velikim cenama a posle :sreca:, pa ko koga zezne...

ja sutra berem pa za vikend ide prodaja pa se javljam :cao:
 
Odg: Cena jagoda na malo i veliko

09.05.2009.
Novi Kneževac
na malo rinfuza 180 din/kg
na veliko otišlo po 120 din/kg ali samo 18 kg lokalnom piljaru jer je ostalo od pijace ::super::
Kanjiža
na malo rinfuza 200 din/kg

 
Odg: Cena jagoda na malo i veliko

11.05.2009.
Senta, na malo 150-160 din sa tezge
na veliko prodao nakupcu posto sam video da je ijaca ocajna za 100 din/kg
N. Knezevac, na veliko za lepu krupnu robu za 120 din/kg :sta:

alo gde ste ljudi sto se niko nejavlja, dajte cene kod vas!!!
 
Odg: Cena jagoda na malo i veliko

Ja svoje i dalje prodajem na veliko za 160din pakovane...
 
Odg: Cena jagoda na malo i veliko

Na pijaci u nedelju 200-220 din a 180 one malo lošije. Ja kod kuće prodajem za 180 rinfuz. Nakupci iz NS i "Ideja" plaćaju 150 i pitaju gde ima još, i dolaze i za male količine. Nemam pojma šta se dešava, nikad u ovo doba nije bila tolika cena. Samo da potraje ::super::
Brat mi kaže da je video u Deronjama kod Odžaka da se prodaje opred puta od 200 do 250 din. :sta:
Danas na pijaci (utorak je kod nas relativno slab pijačni dan) samo neka šabačka po 120 din ali nije nizašta.
 
Odg: Cena jagoda na malo i veliko

ljudi cene su vam :bravo: samo da potraju, dakle
13.05.2009.
Novi Knezevac, na malo rinfuz 170 i 150 zavisno od krupnoce...
na veliko otisle za 110
14.05.2009.
Kanjiza na malo, rinfuz, nase 150, a sabacke 120 din a pred kraj pijaca panika pa odose nase na 110 din/kg strasno
Senta nakupci na veliko jedva sam dobio 90 din za srednju klasu, e gde nam je ta idea:haha:??
Novi Sad, kvantas na veliko 80-130 din zavisno od krupnoce
Tavankut vec planiraju da daju I kl 90 din, II 80 din a male kako se pogode....

Mislim da u vasem kraju ima malo nakupaca tj, cigana koji ovde haraju sa jagodom i moraju da zarade barem 50 % od cene robe :zli:
Samo udrite u branje i prodavajte sto vise ljudi!!!!!!!
:cao:
 
Odg: Cena jagoda na malo i veliko

Kod mene juce na malo je bila 160.. Verujem da ce u nedelju na sledecoj pijaci ici jos dole, jer sam cuo da je u kvantas zatrpan ciganima i jagodama...
 
Odg: Cena jagoda na malo i veliko

Igor je napisao(la):
jer sam cuo da je u kvantas zatrpan ciganima i jagodama...

A gde oni nabavljaju tolike jagode, jer pretpostavljam da je to iz uvoza ? :sta:
 
Odg: Cena jagoda na malo i veliko

danas 15.05. u guči cena na pijaci 130 din/kg
 
Odg: Cena jagoda na malo i veliko

Zrenjanin, Gradska pijaca 15.05.2009. oko 13 časova
Na veliko 60.00 din
na malo 70.00-80.00 din
Pijaca prepuna jagoda...
 
Odg: Cena jagoda na malo i veliko

@novii

Ma nije iz uvoza, sad su svima pristigle pa ih ima more.. Evo danas sam isao relacija NS - Apatin - Suobotica... Prodaju se jagode uz cestu na 16-17 mesta.. Ja dogodine sigurno cu prepoloviti proizvodnju..
 
Odg: Cena jagoda na malo i veliko

evo mojih jagoda
8y5auc.jpg
 
Odg: Cena jagoda na malo i veliko

:haha: nesto mi se nesvidjaju izgledaju kao one cuvene sabacke.......

eh steta je sto niko ne daje cene
evo za sutrasnji pijac ce da ide roba po 80 din/kg ali sitnija i to na malo u rinfuzi naravno, ali se zene lepe kao da je pocetak sezone
 
Odg: Cena jagoda na malo i veliko

:zli:
Post je spojen: [time]1266701001[/time]
_________________________________________________
to su prave jagode,ukus i miris nemoze se uporediti sa onima iz plastenika i sa folije,niste vi probali prave jagode a smejete se coveku,samo napred burazeru ako neces zaraditi na njima nista ,barem znas sta je prava jagoda :cao: :pcelac::
 
Odg: Cena jagoda na malo i veliko

moze se reci da je ponovo pocela trka sa nakupcima jagoda... :bravo:
Elem danas sam igrom slucaja trazeci neko voce na pijaci u Staroj Pazovi video da se u rinfuzu na kasiku prodaju jagode za 250 din/kg :bravo: ::D
 
Poslednja izmena od urednika:
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Nazad
Vrh