Agrimax kukuruz

Prošle godine samo Agrimax rodio koliko se da pročitati na netu. :haha:
 
Pratim ja njih na facebooku. Hocete da kazete da je ovo laz? Da su simulirali rezutlate:osmeh:
To je Mirotin firma, svidja mi se Dana mleko od njih. I zemlju rade profi u Savi Kovacevicu, ne znam za semensku robu nikada nisam sejao niti je neko to sejao a da ja znam u selu.
 
Kucaj Mirotin na internetu pa ces naci da je to sve jedna grupacija. Pocetak je PP Sava Kovacevic u Vrbasu. Izuzetno kvalitetna zemlja. Farma krava, iz farme nastala mlekara Dana. Proizvodi mlekare imaju u mom selu da se kupe, vrhunski kvalitet svega. Agrimax je takodje derivat nastao iz PP Sava Kovacevic.
 
Malo sam diskutovao sa Goranom i zaključio da nema svrhe boriti se sa vetrenjačama isto kao i sa Zvezdanom po pitanju N.S hibrida.
 
Sta diskutujete? Parcela je navodnjavana od setve do zetve! Zato su ti rezultati i vlage na agrimaxu.
Ja sam ih sejao 2014,15 i 16. i nisu bili losi...
Sejao sam Zeros, Rabinu, i Zonu.
Zona je 2015 bila rekorder kod nas u selu, bila malo susa na tom potesu pala jedna kisa u pravom trenutku kukuruza kao blata.
Zeros u rodnoj 2016. bio sa 5007 dkc i nije zaostajao po prinosu... Tu je bio, ali nije bio bolji.
Kad je losa jesen hoce malo da se slome i polegnu (diabrotika)...
 
Poslednja izmena:
Imali negde cenovnik za ovu godinu?
P
Preprosle godine sam dobio dunu na poklon od prijatelja i veoma je lepo rodila i preprosle i prosle godine...

Послато са SM-A520F уз помоћ Тапатока
 
Nazad
Vrh