Kako popraviti rasecenu foliju na plasteniku

tibor.danji

Član
Učlanjen(a)
8 Mar 2009
Poruka
305
Lokacija
Kelebija -Subotica
Malo se zasekla folija/na bocnim stranama/ od plastenika oko 15-20 cm na nekoliko mesta /verovatno ciscenje snega /, postoji traka /nesto slicno kao siroki selotejp/
ali kada sam pre koristio nije nesto bas uhvatilo, zapravo posle odredjenog vremene je popustio,. Vasa iskustva oko popravke ovog problema ili gde nabavljate neku dobru traku koja i drzi . ::novac:: cena trake je u Su oko 1500.00 din.
 
Ako nemas struju pri ruci, mozes ovu plasticnu elektrodu da zapalis sa upaljacem i da tako nakapas. ;)
 
Na tako malu rupu najbolje je ako možeš da nađeš specijalnu traku za plastenike, kod mene je 7-10 E komad.
 
Sad sam pogledao ovu moju, na njoj nepiše ništa, široka je oko 10cm i prilično je jaka.
 
koristio sam razne trake, i ni sa jednom nisam bio zadovoljan, kao sa peglom i novim parcetom folije.:ppozdrav:
 
Kako korisiti peglu i parče folije?

Mom ćaletu se srušio plastenik, sneg jbg...

JA sam mislio ovako, čvrsta podloga ispod, od gore na pocepano staviti novi najlon (fleka), pa novine pa pegla... Jel tako ili drugačije?
 
Kako korisiti peglu i parče folije?

Mom ćaletu se srušio plastenik, sneg jbg...

JA sam mislio ovako, čvrsta podloga ispod, od gore na pocepano staviti novi najlon (fleka), pa novine pa pegla... Jel tako ili drugačije?
Prije nego nesto pokusas na pokidanoj foliji , napravi test sa starom folijom i novom flekom i ono sa novinama i peglom negde dole /da slucajno ne bi imao vecu rupu od sadasnje . I trebao bi staru foliju , ocistiti cistom krpom i alkoholom. ali ne verujem /ako i uspe nece drzati dugo / bas da ce da uspe lepljenje stare i nove folije peglom . :ppozdrav:
 
Odlično,

hvala na savetima, imam još te iste folije što mi je ostalo viška...

Prvo ću na njoj probati da lepim pa onda kad vidim šta pije vodu tako ću i na plasteniku ;)
Neću sa novinama, da se ne zalepe pa da bude ružnije nego što treba :p Imama papira za štampu i za pečenje, probaću sa tim :ppozdrav:

Javljam kako je prošlo, hvala još jednom ;)
 
Nazad
Vrh