Mobilni telefoni

Данас пазарио LG G2 mini телефон и могу вам рећи да је одличан. Једина замерка је мања резолуција дисплеја од сличних телефона конкурентских фирми, али колико сам успео да приметим због тога батерија дефинитивно траје дуже...све у свему одличан телефон...

LG-G2-Mini-D.jpg
 
Hm... I mene je LG primamio dužim životom baterije ali sada sam se pokajao jer sam saznao da im je boljka loš kvalitet zvuka slušalice pri pozivu. Mikrofon je dobar ali zvuk je loš.
Imam L5 i stvarno, kvalitet ekrana je neuporedivo lošiji od telefona iz iste klase i cenovnog ranga ali ga zato baterija izvlači.
 
Dobio od prijateljice iz Beca ajfon 4 i niko da mu nadje caku da ga dekodira kazu mogu ga koristiti kao kameru,aparat,plejer i td.Ima li neko saznanja da ga neko moze uraditi
 
Meni nije jasno zasto su se svi popalili na tablet-e... to je sasvim po meni beskorisna naprava. Android telefon ima iste funkcije kao tablet jer rade na istom operativnom sistemu... a sada imate telefona sa vecim ekranom (ako vam je to bitno)
 
Meni su isto tableti poprilično beskorisni. Ono dobri su za neko gluvarenje, čitanje foruma i gledanje slika/snimaka, ali baterija im je ograničavajući faktor. Ne može sastaviti više od par sati pa opet mora na kabl.

Za neku ozbiljnu primjenu nisu, jer recimo meni treba dosta programa koji rade samo na windows-u. A i nije praktično za rad tapkati po onoj tacni, ako već treba mobilnost/male dimenzije netbuk je pun pogodak.
 
Препорука за све који хоће добар таблет, а то је АСУС Нексус 7 таблет од 7 инча или нексус 10 нажалост овај други је ту око 40 000 дианара, овај први је 26 000+ динара...све остало су играчке које ће када се попуни меморија почети да грцају и да багују (да избацују разне грешеке). Проверено јер је бураз променио једно 5 комада за 1 годину тих јефтиних и на крају је узео АСУС Нексус 10 који ради беспрекорно, (разлог јер је нексус Гуглова справица само га асус склапа), једино је проблем цена од цирка 40 000+ дианра за њега....
 
Niko ne kaze da njemu nesto fali vec da za tu cenu sa tog linka mozes kupiti telefon sa boljim karakteristikama. Verovatno i taj model u oglasima mozes naci nov za manje para.
 
Nazad
Vrh