Mobilni telefoni

ja sam k750 pocetkom marta pre 2g starog 1mesec(neko ga uzeo novog pa nije imao da plati i vratio ga) tako da sam ga platio 150e i dao 20e za karticu od 1gb,e onaj je svasta preziveo,kad sam izracunako koliko sam ga imao vremenski i koliko sam posle dobio za njega dosao sam do racunice da sad gubio oko 10e mesecno na njemu
 
Ma dobro ti si jos u skoli tako da ti svaki dinar dobro dodje pa vodis neke matematike.
Kod mene je funkcionalnost na prvom mestu a racunica tu ne postoji. Nezna koliko kosta i moze li se opste naci E900, nikad kad nesto kupim ne pitam na drugom mestu za cenu. to radim dok

ne kupim, posle toga :nono:. Neznam ni dali opste nesto vredi. Za sad nemam u planu da ga menjam.
 
pa nekih 50-60e dodje,dobro ja vodim racunicu a i volim uvek da imam dobar
sad sam od n73 napravio n95 par komada preprodao i jos malo dodao i sad imam N95 a i ona je na prodaju :cool:
 
e on je super,elegantan,tastatura je udobnija nego moja n n95,kamera je extra i blic takodje,softver kao na k800,jedina mana osrednji zvucnik mada ti to nije ni bitno jer sigurno kao ja na odmoru ne pustas muziku kao ja i jos mora tvoj najbolje da se cuje. :ppozdrav:

ako ga imas u ponudi do 180e sa full opremom uzmi ga,odlican je i puno bolji od k800,a ako ti vise traze od 180e nacu ti ja nesto novo za te pare ili manje :cao:
_________________________________________________Post je spojen: [time]1236429237[/time]_________________________________________________
http://www.mobilnisvet.com/mobilni/1335/Sony-Ericsson/K810i
 
Ma znam ja tehnički sve o njemu, ali te pitam zbog iskustva, nudi mi čovek polovan star 8 meseci za 120 eura sa 512mb
 
ako je bas dobar da nije izubijan kupi ga,ja ti mogu ovde naci polovan da naleti ali dok ti ne dodjes ili ako dolazis samo za njega.
Moj licni stav je da je dobar,ima bas SVE DOBRU kameru(blic i autofokus),mp3,kartica mem,elegantan,baterija je DOBRA 3-4dana,displaj velik i pregledan,tastatura je laka za koriscenje
sad mane: napred je muzgav uvek zbog puno one plastike koja je kao staklo,2 mana nazad guma koja se lako izlize onda izgleda kao da je jako mator telefon i 3 dzojstik
mislim da se 2 i 3 stvar ticu odrzavanja,ako mu to nije problem znaci da je dobro ocuvan,a za 1 manu je lek duks

jedini tel koji mu je dostojan i u ::novac:: klasi je N73.ja sam imao N73 i nudio mi decko da se menjamo k810 za n73 bez doplate s tim sto je onaj k810 bio noviji ali me je odbio slabiji zvucnik

iz porodice sonyericssona K770 je k810 za nijansu bolji jer nema dzojstik i ima po dosta jak zvucnik.
 
sutra za bgd da kupim k770. ima ga gomila ljudi oko mene i svi su prezadovoljni, ali svi u bež varijanti a ja našao mat-crni. u celom beogradu samo 2 komada i traže 200e tj 20-tak više nego u bež boji i nameravam da dam
 
brate 100e k770 odlican polovan ima moj kolega prodaje :cao:
i das jos 20e za masku i ustedis 100e :ppozdrav:
_________________________________________________Post je spojen: [time]1236440528[/time]_________________________________________________
cuo sam se sa njim pre 20min zbog Cugija ga zvao da pitam koliko dodje ::novac::
 
.... a da mi da i fiskalni i gotovinski za firmu :haha: neću dinkiću da bacim pdv crko makar :zli:
nikad nisam dobro prošao kada sam kupovao polovne mobilne. valjda tastatura ne trpi mešanje svačijeg znoja

stari mob mi je k750 i nije mu crko džojstik nego dugme za slikanje (preko 10.000 slika)
 
danas sam preuzeo 6500 slajd,odusevljen sam kvalitetom izrade,odlicna kamera,dovoljno jak zvucnik,brz softver,aluminijumsko kucistetastatura udobna,kvalitetan slajd,tel moze biti sve osim pogresne investicije :cool:
 
Od pre mesec i po dana imam problema sa W810i, naime taster kamere samo zumira, al' nikako da "okine".
Dal' je u pitanju prašinau telefonu, ili crkava taster?
 
Nazad
Vrh