Mobilni telefoni

https://pcchip.hr/moby/pametni-tele...najvecim-zracenjem-evo-savjeta-za-prevenciju/


https://www.telegraf.rs/hi-tech/2606868-5-telefona-sa-najvecim-zracenjem-da-li-je-i-vas-medju-njima

i zadnja slika u vezi xiaomija



Kako kojoj marci skoci popularnost odma pocinje zraciti :) :)

Zrace svi , zavrsena prica
ed3bd58dcffae7e8f8d0ea3e2af2b58e.jpg


Sent from my Redmi Note 4 using Tapadjoka :)
 
Imam u kući već dva Xiaomi telefona, Note 5 pro, i Poco F1, a uskoro će doći i treći. Ušili su konkurenciju toliko, da se ovi sada već hvataju za slamku, tipa jako zrači...Toliko od mene o kvalitetu, performansama, i odnosu cena-šta se dobija.
 
pa sve ti kaze kad je lenovo kupilo ibm a to je nekada bilo pojam za kompjutere

sent from my lenovo a536 using tapatalk
леново је купило и бренд моторола телефоне, па сад и једне и друге издају под брендом мото.

послато са iq1019n уз помоћ плуга
 
I ja koristim j7 iz 2016, dve ipo god vec, ne planiram jos da ga menjam... sve zivo na njemu radim... u pocetku baterija trajala 3 dana, sad vec jedva jedan ali i dalje sljaka savrseno, bez bagova. Ni jednom nije vracan na fabricko podesavanje.

Послато са SM-J710F уз помоћ Тапатока
 
Ima li neko huawei mate P20 lite?
Zanimaju me utisci...

Poslato sa SNE-LX1 uz pomoć Tapatoka

Dobio ja kao sluzbeni i skroz je ok, memorije na pretek, RAM 4GB tako da tera i vise aplikacija od jednom bez da koci.Kod mene skoro godinu dana nikad ga za sad nisam restartovao,baterija moze i dva dana da gura ako ga ne forsiras,meni u proseku izgura ceo radni dan tj nekih 10 sati,stalno ukljucen mobilni internet i blutut,preko 20 poziva dnevno+viber po par puta navigacija, chrom non stop, par aplikacija takodje konstantno rade u pozadini.

Kamera skroz konkretna imas i par zanimljivih opcija mada ja pojma nemam za sta sluze :haha:
 
Koristio Honor 9, sada imam Honor 10, prezadovoljan sa telefonima. Za mnogo manje para odlični telefoni nego neka izvikana imena.
 
Koristim honor 7A, to je jeftin telefon, sasvim zadovoljava potrebe prosecnog korisnika, nije kamera kao na telefonu od 1000e ali za te pare preporuka. Ne verujem da ce skuplji honori biti losiji.
 
Nazad
Vrh