Mobilni telefoni

North ARMY

Super Moderator
Urednik
Učlanjen(a)
14 Okt 2008
Poruka
30.438
Lokacija
Adasevci-Zapadni Srem
ne idemo nigde dalje od sida sto se tice vasara ::sramota::
koji si tel imao crni sine??
ujak je imao d500 i ispadne mu i zaore ga,ja motorom vece vec pada reko aj idem do njega smrzao se onda autom do njive i nasli ga u oranju ja ga zvao i culi kako je zvonio :D :D
 
SE S700i  ::jako_besan:: zamenio sam mu ekran ali ima problema sa prijemom, zablokira u traženju mreže, ćale nedavno pričao sa nekim kolegom i ovaj mu do savet kako bi mogao to da sredi, a dripci u servisima od Pazove do Bg-a samo sležu ramenima izgubio sam tri meseca lutajući po servisima....ćale namerno nije hteo da pomogne i samo mi prebacuje u stilu ko te j... što ga ne nosiš u futroli, a sad se smilovao i izgleda da će biti problem rešen :cool:

Pa nije ti Ruma daleko, biće skup da vežbamo proboj za sajam!
 
pa ja idem u skolu do podne,ne radi se o daljini nego sto nema bas nikakvog posla na vasaru ::lose::
auu al je to bio telefoncina kad je izasao i sad je dobar,aj daj ga vamo da ga ja odnesem kod mojih kompanjona na servis :D
ja sam imao n73 mrtvu samo zvucnik zuji kad je upalim ni svetla ni nista,ni box aparat da je ocita nigde nista i onda sam uleteo u vezu i sredili je za 30e flesovali + procesor nov

u ostalom ja kroz nedelju dana treba da dobijem nekoliko telefona nem pojma koji i koliko kostaju :D
_________________________________________________Post je spojen: [time]1234997003[/time]_________________________________________________
cugi salji ovo u cet,vasare gde 'oces ovde mu nije mesto :cao:
_________________________________________________Post je spojen: [time]1234997385[/time]_________________________________________________
a ujakovom d500 nista,samo ga ocistili od zemlje kad se osusio i radi bez greske,posle bio u cardaku kad se kukuruz istovarao i tamo mu ispao pa ga trazili po kukuruzima sve je preziveo :D
 
Ma ništa mi ne govori 400 eura sam ga platio kad je izašao, velik ekran milina za net!
 
uhh bas je bio papren :D
kad je pre ... (ja sam sad 3 g srednje) kad sam bio 7osnovne i pocetak 8 na raspustu sam kupio simens S65 to je bio vrh telefon,taj tvoj s700 je bio kao danas i phone
od onda do danas sam promenuo jedno bar 15telefona,letos izgubio jednu n73,pa odmah kupim n73 pa ode displej 45-50e pa procesor.... :zli: :zli: :udri: :udri:
sad imam n95 pa da vidimo sta ce vreme reci :ppozdrav:

inece je simens pao skroz gore sa cardaka i nista mu samo se malo aluminijum ulubio,ali se nije ni videlo :cool:
 
Ja imam Nokiu 6210. Pre nje sam imao neki Telit al' taj sam zaorao pre par godina i do danas ga nisam našao (znam u kojoj njivi). Na slici je poslužila umesto colštuka.

img5789mz3.jpg


img5791uf6.jpg


img5797mk8.jpg
 
ja imam SE k700i od 2005. radi perfektno, a napunio sam ga svakojakim softverom, bolji je od kompjutera :) jedino mu fali navigacija i jos malo memorije
 
North ARMY je napisao(la):
a takva 6210 covek kupio za auto pezo 406 dao 220e pre 2 meseca nista od opreme a kosta ko luda :cao:

:sta:

Ja sam moju 6210 kupio polovnu pre nekoliko godina (kad sam onog Telita zaorao) za 20 evra.
 
Ja sam samo za nokiu i nista drugo, jeste da su skuplje ali su po kvalitetu daleko iznad ostelih. Trenutno koristim E50 vac skoro dve godine.
 
inace kao sto rekoh namenjao sam se telefona i telefona preko 20
utisci su sledeci da ih nema losih,plati pa se klati
jedino tacno da je nokia skuplja od konkurencije,o kvalitetui ne bih jer sam zadovoljniji bio sa SE i motorolom od nokije
nokija mi ispala iz dzepa i rkkk displej 45e kao za mene (35e displej,5e city expres i 5e ruke)
kome treba srednji telefon nek uzme sonyericsson i nece se pokajati,jer za nekih 100e dobijes karakteristike koje ima nokia od 130e,a nije nista losiji :cao:
a onaj je dao 220e za tel.jer mu treba za auto dok vozi samo ga natakne na fabricku postavku i sam se javi i sva ostala instalacije je fabricka,a baterija drzi po 7 dana sa aktivnim pricanjem ::svaka cast::
 
Nokia je kod mobilnih , kao mečka kod automobila ko jednom kupi uvek kupuje !
Imam nokiu 6234 rađena je za švabiju - vodafon jako redka kod nas . :cao:
 
znam koja je,meni se ne svidja bolje uzeti 6233 ima lepsu tastaturu i crna je u glavnom(dok sam 6234 vidjao samo sive)

nije nokia toliko dobra koliko je nahvaljena,simens s65 pao sa cardaka nekih 4m visine na beton i nista mu,samo se zaderao,nokia iz dzepa na pod i ode displej... ::lose::
sonyericsson je najkompaktniji ulozeno/vraceno/kvalitet
npr ta tvoja 6234 kosta oko 80e dobra a k750 koji ima iste funkcije imas za 40-45e a manji je i laksi pa ti sad vidi,a nije nista manje kvalitetan jer sam imao k750 i sve zive torture je preziveo
 
Nazad
Vrh