Mobilni telefoni

Ja zeni uzeo redmi note 7 i radi ko singerica a pro verzije note 7 nisam cuo da ima na nasem trzistu

Sent from my Lenovo A536 using Tapatalk
 
Ja sam na nagovor drugara koji je imao redmi note 3 uzeo pre tri godine red mi note 4 sa verzijom od 32gb...taj telefon je vrh vrhova,,,sad je kod burazera i dalje radi kao singerica nema bagova kamera dobra a vrh svega je baterija koja posle tri godine izdrzi ceo dan akanja po njemu....Ja sam postao ponosni vlasnik xaomi poco 128gb...e tek je ovo kinez za pohvalu...brend koji ce se nositi uskoro sa vodecim proizvodjacima.
 
Meni je redmi ispadao iz ruku, džepova, padao nebrojeno puta za 2 godine i pre izvesnog vremena mi se razbilo zaštitno staklo kao i staklo telefona ali i dalje radi bez problema. Baterija i dalje dugo drži, dobro me čuju sagovornici kao i ja njih bez obzira što je skoro stalno izložen prašini,prljavim rukama.... Ma, telefon vredi svaku paru i kada kupovao drugi, opet ću kupiti Redmi.
 
Ja sam na nagovor drugara koji je imao redmi note 3 uzeo pre tri godine red mi note 4 sa verzijom od 32gb...taj telefon je vrh vrhova,,,sad je kod burazera i dalje radi kao singerica nema bagova kamera dobra a vrh svega je baterija koja posle tri godine izdrzi ceo dan akanja po njemu....Ja sam postao ponosni vlasnik xaomi poco 128gb...e tek je ovo kinez za pohvalu...brend koji ce se nositi uskoro sa vodecim proizvodjacima.
Sta ce se nositi?Vec se nosi .

Mi9 ,k20,black shark ... objasnili

Sent from my Redmi Note 4 using Tapatalk
 
Ja bih rekao da je početna cena previsoka za taj telefon. Za koliko para možeš da kupiš?

Sent from my Redmi Note 5 using Tapatalk
 
Ja imam redmi6a od aprila i nisam bas zadovoljan. Hoce cesto da baguje i bas me to nervira. Kamera je malo losija ali nisam neki fotograf pa ajde. Sto se tice izdrzljivosti baterije i samog telefona(padovi, prasina) to je ok.

Послато са Redmi 6A помоћу Тапатока
 
ja bih pre dodao jos 30-40e pa uzeo poco ili blackshark, za tako malo razlike u parama da ne kazem duplo jaci

Sent from my Redmi Note 4 using Tapatalk
 
Sad pogledao,u pravu si ,ali je bas ruzan design,a i malo je stariji...Meni nije jasno kako je moguce da svaki jeb.. smartphone od 100 do skoro 1000 eura izgleda isto,i ne samo novi telefoni,nego i deset godina unazad,niko ne gleda da napravi telefon modernog i lepog izgleda,svi se utrkuju na performanse,brzine cpu,platforme,kamere,sad ce jos napraviti telefon sa 20 kamera pozadi ,jeb.. ih kamere.Svi su manje vise iste debljine,svi zakrivljene ivice,svi zakrivljene pozadine,tako dosadan design,tako ruzan...
 
Stace ti tanak telefon? Da lakse pukne? Mislim kome igra ulogu jel milimetar tanji ili deblji. Oce ga ko meriti sublerom?

Nekome je bitan dizajin a nekome brzina, kamera i bagerija.

Jel treba da ga gledam sto je lep ili da mi sluzi za sta mi treba?

Zamenio mi je maltene racunar, kameru, fotoaparat, daljinaki za sve itd itd. Zaboli me kako izgleda. Ne izgledaju svi isto. Ima sitnih nijansi :)

Nemaju vise sta izmisliti sto se izgleda tice, sve vidjeno.


Sent from my Redmi Note 4 using Tapatalk
 
@Daner
Bez ljutnje ,ali tebi izgled nije bitan,nema poente da se ubedjujemo :).Evo i sam ces videti samo sacekaj jedno 5+ godina,telefoni ce biti sve tanji i sve ostrijeg deisgn-a,jer to je moderno,a ne debeo telefon,sa zaobljenim ivicama na sve strane,takav design se koristio i pre deset godina,to je zastarelo i dosadno i ruzno,meni licno,a verujem i mnogim drugim.Nego ljudi jednostavno nemaju izbora sta da kupe,ne u Srbiji,i stoga i sam kazes kako smo sve videli od design-a,a u stvari nismo videli skoro nista,navikli smo se na ovo sto imamo uvek u ponudi,sto ima prijatelj jedan,drugi,treci, i mislimo to je to.Inace mene iskreno je strah naruciti nesto online sa strane,jer to sto bi kupovao nije ispod 500 eura,a naravno lako bi izabrao sta mi se svidja,izbor je ogroman.India uvek ima najsiri izbog telefona,ono sto kod njih je uveliko zastarelo,kod nas u vecini slucajeva ni ne bude u prodavnicma,kod nas bitno da ima latest samsung,iphone mobilni telefoni,oni su najbitniji,nzm samo ko kupuje te telefone od 110-250 hiljada dinara...
 
Nazad
Vrh