Mobilni telefoni

Јесте, одлично држи батерија на њеним телефонима....изненађен сам ми колико држи на Moto Z2 force моделу који имам, а то је њихов најјачи модел био за 2017. годину...камера је фантазија...штета што их у Јевропи нема, само у Мурици...

Шаоми, је бест бај што би јенкији рекли, јер дају много за реалну цену....једино је код њих на тим јефтинијим телефонима камера проблем, али мени рецимо то није сметало, јер сам знао да не слика лепо по мраку, па га нисам ни користио...иначе Ми8, Покофон Ф1, имају одличне камере...мишљења сам да је сем цене предност код Шаомијевих телефона потпуна подршка за било који њихов телфеон, ма колико година био стар, то ни један произвођач у свету нема...зато им телефони раде перфектно иако рецимо имају 2-3-4 године, јер се стално оптимизује њихов оперативни систем МИУИ који је можда и најбољи у свету (базиран ан андориду наравно)....
 
Jel mogu tablet da uzmem umesto mobilnog telefona kroz obnovu ugovora ?.Ovi iz Vip-a mi salju maltene svake 2 nedelje poruku da obnovim ugovor i uzmem telefon neki ,ali telefoni mi nisu potrebni.
 
Jel mogu tablet da uzmem umesto mobilnog telefona kroz obnovu ugovora ?.Ovi iz Vip-a mi salju maltene svake 2 nedelje poruku da obnovim ugovor i uzmem telefon neki ,ali telefoni mi nisu potrebni.

Nazovi njihov centar pa pitaj to ti je najsigurnije. A ako ne može, samo uzmi paket bez telefona ako ti ne treba pa ćeš plaćati manje
 
Ja vec od 2016 godine ne kupujem telefon kod operatera jel je skupo a dobijes malo,kupim na internetu oko 150 evra i bas me briga,a ovako kod operatera dobijem vise interneta i minuta bez kupovine telefona...
 
Имам друга у Мурици, тачније његова сестра је тамо, он иде једном годишње да види сестриће, па му она преко верајзона купи два три телефона. У плану ми је да овај мој Z2 force заменим са Z3 или ако буде ишао негде у августу, да ми донесе Z4 када изађе, јер се код нас неће моћи купити.....одавно сам престао да преко мрежа узимам исте јер те одеру, а за те паре које њима дам увек могу да узмем до 350 телефон који код њих кошта дупло...чак шта више ови најјачи модели изађу преко 1000 евра....лоповлук...
 
I ja samo za kes, sad moze da se nadje novih u oglasu koliko ti srce hoce a i po pristojnoj ceni sa sve garancijom.

Послато са SM-J710F уз помоћ Тапатока
 
Android je operativni sistem, a MIUI je samo skin, od Xiaomi proizvodjača. Tako Huawei ima EMUI, HTC - Sense, Samsung UI (ili kako su ga već krstili sad).
A da su od Xiaomi-a telefoni best buy, to stoji.
 
Meni to sad demode da skidam pesme sa you tuba zauzima dosta memorije,ja koristim deezer aplikaciju i imam 10gb interneta za to,mogu i preko bezicnog kucnog interneta,uopste nemoram skidati pesme zbog memorije...Pametna aplikacija
 
Bolje kupi neki plejer u kola pa preko kompa skines muziku,stavis na sd karticu i ubacis u plejer,ja sam to uradio,kupio neki bx6 plejer i bolji zvuk

Sent from my Lenovo A536 using Tapatalk
 
Nazad
Vrh