Mobilni telefoni

Ja imamproblem sa cat b30 iako zaključam tastaturu sam pozove hitne pozive.Malo malo me zovu iz Sup-a da provere štaje .Dali neko zna kako ta to isključim
 
Izvinjavam se jel to ima neka tema za wifi internet? Jer me zanima sto ima da se kupi neki pojacivac wifi signala pa jel to vredi?

Sent from my Lenovo A536 using Tapatalk
 
Izvinjavam se jel to ima neka tema za wifi internet? Jer me zanima sto ima da se kupi neki pojacivac wifi signala pa jel to vredi?

Imaš na tržištu upravo uređaj koji se zove Pojačivač WiFi signala a vrlo je jednostavan i lagan za montiranje i upotrebu...
Ima više modela...
Jednostavno se utakne u slobodnu utičnicu a na mestu gde hoćeš da pojačaš signal Wi Fi (sopstvene ili "komšijske") mreže i konfigurisanje se obavi preko IP adrese uređaja...
Radi kao Repeater, Ruter,AP...
Košta oko 2.000 dinara a evo kako izgleda:

wifirpt.jpg

WIFI-REPEATER-510x510.jpg

ROUTER_REPETIDOR_WIFI_N_300MBPS_REPEATER_5.jpg
 
Ovo zraci ko ludo koje ima domet 30 metara? , a drzite mob u spavacoj sobi koji ima domet 20km i vise. On bas ne zraci ako cemo o zracenju.

Sve i jedan uredjaj koji radi na struju zraci.



Sent from my LG-D802 using Tapatalk
 
Wifi je jedno a mobilna mreza drugo. Ako ti je iskljucen mobile data zracenja "nema" a wifi je non stop u akciji, azurira se mnogo programa u pozadini telefona, nikad ne spava. Ocim ako ne nastimas drugacije.
 
Pozdrav svim kolegama, imao bih jedno pitanje oko telefona.. Naime ovih dana bi trebao da kupim neki fon, razmisljam zimedju vip i mts ponude, s tim sto telefon koji sam odabrao u Vip-u nije zakljucan
ALC4034D_image001_200_300.png

Uzeo bih ovaj ili slican njemu...
Alcatel Pixi 4 (4) dual SIM, ili Alcatel Pixi 3 (4.5) dual SIM.
Za mts telefone kazu da su svi zakljucani, tako da planiram uzeti ovaj alcatel u vipu... Da li je neko imao iskustva sa ovim telefonom??
Moze i predlog za kupovinu...
 
Pozdrav svim kolegama, imao bih jedno pitanje oko telefona.. Naime ovih dana bi trebao da kupim neki fon, razmisljam zimedju vip i mts ponude, s tim sto telefon koji sam odabrao u Vip-u nije zakljucan
ALC4034D_image001_200_300.png

Uzeo bih ovaj ili slican njemu...
Alcatel Pixi 4 (4) dual SIM, ili Alcatel Pixi 3 (4.5) dual SIM.
Za mts telefone kazu da su svi zakljucani, tako da planiram uzeti ovaj alcatel u vipu... Da li je neko imao iskustva sa ovim telefonom??
Moze i predlog za kupovinu...
Moja koleginica je imala iskustva sa ovim telefonom. I to vrlo lošeg, jako brzo je morala da zamjeni telefon drugim. Neko vrijeme je bio ok, dok nije počeo da brljavi. Najveći problem ovog telefona je softver.
 
Imam problem sa alcatel pop c3...brzo mi sprzi bateriju...nekada moram i po 3puta da je punim za dan......
star je malo jace od dve godine....jel to do baterije ili je telefon riknuo
imamo dva takva i isti problemi
 
Od pre neki dan telefon je počeo da brljavi, tj displej. Negde na pola displeja i to većinom brojeve. Kloknem broj a ispiše ono ispod. Qwerty tastatura, tel je htc Desire 200. Kako da ga kalibrisem? (Brojeve pišem tako što kliknem slovo pa zadržim, na numerickoj tastaturi ne mogu).
 
Greškom sam ubrisao jednu sliku u telefonu (Samsung Note 3). Je l' postoji mogućnost da se ta slika vrati, npr. kao na kompu da se vrati iz korpe za otpatke ukoliko ta korpa nije ispražnjena?
 
Naravno, ako ti je ukljucena sinhronizacija, slika ti je na google drive, a ako nije tamo... skini program/e Recuva ili GetDataBack tel skaci na comp kao fles i skeniraj tel...
 
Telefon nije sinhronizovan na google drive (ako se tako kaže, ja ni ne znam šta je to ::sramota:: ), a skinuo sam dva programa iz te oblasti. Ili ja ne znma da ih koristim, ili je tu fazon da može povratiti slike koje izbrišeš tek nakon instalacije tih programa, a one od ranije ne može...
 
Nazad
Vrh