Mobilni telefoni

Eto ja bio danas kod strica , žali mi se na ajfon 6 kaže par sati drzi baterija. Ja pogledam zdravlje baterije kad ono 79% serviseri kažu <80% kaput. Kupljen nov pred novu godinu u CH ima račun garanciju. Aj da pogledamo moj koji je star nesto više od 3 g , baterija 94%. Aj budi pametan!
Što se tiče kupovine, nista nove ne uzimam,samo što pretekne u familiji meni je dobro.
 
Pocaphone se i meni svidja,Black Shark izgleda smesno,vise je za decu ,bar po meni xd.Evo kaze Lewis da je gamerski phone,cak i nije los.
Inace jedna zanimljivost,2018-te je dnevno zaradjivao po 6-7 hiljada dolara,cisto da spomenem,a vi paori radite za koliko dnevne zarade ?,i sa koliko fizickog rada,hahaha ::sramota:::udri:.
 
Jedino na tom telefonu je smesno sto pere 3-4x skuplje izvikane telefone nista vise.

Izgled mi je nebitan totalno,kome treba izgled uzme mi8 ili mi mix3

Poco F1 je slican kao i ovi samo cini mi se manja rezolucija na ekranu , manje premium ali isto objasnio sto se performansi tice, poderao s9

Bitna mi je funkcionalnost, a ne da ga izvadim na sto i poledjinu okrenem da se vidi da je jabuka ili samsung
4e060b777d6279db70ef172f531e5509.jpg


Sent from my Redmi Note 4 using Tapadjoka :)
 
Evo ja vec neko vreme pratim temu i vidim da hvalite te neke "kineze". Medjutim, sa ovima sto ih hvalite nisam se sretao, ali verujem da imaju dobre karakteristike. Medjutim, zanima me kako se ponasaju posle nekog duzeg vremena koriscenja? Da li su trajni? Da li neko koristi neki 3-4 godine i da je i dalje dobar? To me zanima.
 
Danas sve to radi,secam se da sam imao zte blade 3 kupljen 2013 godine,jeste kocio ali nisam ga uopste unistio padanjem na beton,posle 2 ili 3 godine sam ga udarao u cose stolu u ekran i nista nije ni najsitnija naprslina nije bila,ali je gubio dosta signal i to me nerviralo,posle sam imao htc desire c i to je dobar telefon ali je bas skup bio 33k dinara
 
Mi necemo da shvatimo da kinezu znaju da naprave dobru stvar, jer mi od njih kupujemo samo bofl. Ja cu takodje uzeti neki xiaomi.

Послато са GT-I9506 уз помоћ Тапатока
 
Naručujem iz Kine razne stvari već nekih sedam godina i u početku sam jurio što jeftinije za par dolara. Poslije vidim da imaju različite klase robe i kad sam naručio nešto po istoj cijeni kao ovdje skontam da je roba vrhunskog kvaliteta pa sam opet na dobitku.

Baš nekidan kolega mi kaže da je našao super kameru za auto za nekih 12$. Kad je poslao link ono VGA sa čijeg snimka ni oblik auta ispred ne prepoznaješ, a o registraciji da ne pričamo. Pokažem mu snimak druge koja košta oko 50€ (70mai pro) i čovjek odma odustao od one "odlične". :osmeh:
Sačekaće sledeći mjesec da dobije platu, ali će bar imati nešto upotrebljivo što će moći prodati/pokloniti nekome kad izbace novi model.
 
Pitam zbog toga jer sad imam LENOVO K3 NOTE i sluzi me dobro 2,5 godine. Jedino sto je baterija u zadnje vreme pocela da popusta. Kad ga dosta koristim obavezno dva puta dnevno ga punim. Zato sam poceo da razmisljam da ga zamenim, a posto ne patim od toga da bude neko zvucno ime poceo sam da razmisljam i o ovima gore spominjanim. Ako recimo 2,5-3 godine izdrzavaju bez problema jer ne volim da stalno menjam telefon.
 
Ja sam dečaku kupio MiA2 4/64, i on se hvali da ima najbolji telefon:osmeh:
Kolega ima S9, i skoro je za 250€ kupio Oukitel koji ima bateriju od 10000mAh, izdržava 7 dana uz normalno korištenje, i čak može da služi i kao powerbank..
Kinezi zaista počinju dominirati i drago mi je da potiskuju derikože(jabuka o samsung)..
 
Ja sam ovaj LENOVO narucio direkt iz Kine i stvarno me dobro sluzi, osim te baterije koja poce da popusta. Sad da narucujem novu bateriju mislim da nije to to, a zao mi da ga menjam. Cak sam godinu dana kasnije narucio jos jedan potpuno isti i njemu je baterija jos uvek dobra. A to dal ima jabuku ili krusku ili neki treci znak mi nije uopste bitno.
 
Pa sve ti kaze kad je lenovo kupilo IBM a to je nekada bilo pojam za kompjutere

Sent from my Lenovo A536 using Tapatalk
 
Od decembra koristim Honor 7a, za te pare odličan 18900 din plaćen u Win Winu. Brz, velik ekran, dosta rama i memorije, ko je prosečan korisnik završava posao.
 
Za te pare ima dobrano bolji , xiaomi note 5

https://gadgets.ndtv.com/honor-7a-4701-vs-redmi-note-5-4256

porednjenje sa tim honorom , specifikacije

Brzi cpu dosta,vise ram-a , vise rom-a , bolji ekran , veca baterija itd .

Al jbg kad si vec kupio ... ne kazem da je los ali jbg za iste pare kad moze bolje sto da ne

Ja kad kupujem detaljno svaki pregledam,sve moguce testove prelistam,poredjenja itd pa tek onda uzimam

Vise nista sem xiaomi-a drugo ni ne gledam jer u kojem god hocete cenovnom rangu nema niko telefon da moze da mu parira po specifikacijama





Sent from my Redmi Note 4 using Tapadjoka :)
 
Nisam imao nikog u okruženju da je koristio xiaomi, a po netu mi ništa ne znači dok ne vidim lične utiske. Honor je ipak produkt Huaweia a sa njim su svi zadovoljni. Mada neki budući što da ne :ppozdrav:
 
Nazad
Vrh