Mobilni telefoni

@ LakiPa, koliko je koštao letos?
@ North Army, nisam. Nekako mi se ovaj Xiaomi zasviđao i ne bih ga menjao. Mada, što kažu, nikad ne reci nikad. Možda se jednog dana prešaltam na Samsung... U svakom slučaju hvala na predlogu!
Našao sam model Xiaomi S2 3/32gb u Subotici i sutra ga lično preuzimam ako sve bude ok.
Još jednom hvala svima na savetima, što ovde u temi, što na pp! :ppozdrav:
 
Sad je nekih 135 do 150, kako gde, ali bi trebalo da cena ide još dole jer je, koliko znam, danas izašao novi model Redmi 7. Kolega miksan ili neko drugi će znati više napisati.
 
Naše nacionalno tržište je specifično, uglavnom naše tržište ne funkcioniše po tržišnim zakonitostima već se sve reguliše..... :udri: Meni telefon izgleda i radi kao prvog dana, sve ide brzo i glatko, kamere su super, baterja zna često da traje i po tri dana al ja sigurno ne koristim tako intezivno telefon kao što će to da radi tvoja ćerka. Sve najbolje i srećna kupovina!
 
Trenutno ima u prodaji redmi note 7 za kinesko trziste i note 7 pro za Indiuju.

Redmi 7 je trebalo danas da izadje.
 
Koji nov telefon biste preporučili do 100e (eventualno do 10, max 20 evra više ako ta razlika u novcu nudi baš veliku razliku u telefonu). Telefon je za osnovca.
 
Xiaomi Redmi 6 Dual LTE 32GB 3GB RAM ​цена му је 120 евра, а има одличне спецификације за те новце...

Takav ima moj brat iz Tresnjevice,telefon je lep,lep mu je sistem,nista ne koci,a podseca na samsung a8 2018...

- - - - - - - - - -

Koji nov telefon biste preporučili do 100e (eventualno do 10, max 20 evra više ako ta razlika u novcu nudi baš veliku razliku u telefonu). Telefon je za osnovca.

E pa sad,sa kojim prosekom je polozio prvo polugodiste,ako je 5.00 zasluzio je i bolji,kupio bi mu ja samsung s9+
 
Kakav crni s9+ , Xiaomi samo ( mi8 ,black shark i mi mix 3) svi su u klasi s9+ ako ne i brzi , a duplo manje para.

Sent from my Redmi Note 4 using Tapadjoka :)
 
Ja sam bio dugogodišnji fan samsunga dok sticajem okolnosti prošle godine nisam morao da pređem na iphon 5(ukrali mi tel a kući bila jedna petica koju niko nije koristio) .
Posle nekog vremena korišćenja za moj pojam Iphon je mercedes među telefonima.Lak za rukovanje,praktičan,radi bez problema.
Sada koristim iphon6 i prezadovoljan.
 
J. iphone mnogo kosta a dobijes sicusno,iphone 6 4.7 inca isprobao sam,mali ekran i malo interne memorije bez prosirenja sd karticom,iphone ima problem sa memorijom brzo je napunis i ne mozes posle da fotografises slike i os. u Telenoru nude iphone xr nesto tako sa sicusnom memorijom od 64gb interne bez prosirenja a cena je paprena,cuo sam da je huawei pobedio apple...
 
Pozdrav, sa kojim prodavcem sa kupujem prodajem imate pozitivna iskustva što se tiče Xiaomi telefona?Moze i na pp.
 
Saomi je dobar ali samsung je samsung
Ko voli da placa brend , tj da sponzorise samsung i apple samo napred.

naplate 1000e telefon koji vredi 200-250e , Cist bezobrazluk

Tako da kad vidim xiaomi koji kosta 3x manje i odvali ih na svim testovima tacno mi dodje toplo oko srca, jer znam da je njihovoj dominaciji i napumpanim cenama dosao kraj.

Sent from my Redmi Note 4 using Tapadjoka :)
 
Slazem se.Ja prije 2.5 godine kupio neki Uhans A6,5.5" ekran,baterija 4500mAh.Za svo to vrijeme nikad nije zaglavio ili usporio,ne grije se,baterija traje 4-5 dana,solidna kamera,dobro hvata wifi.Sve to za 85 ili 90 evra,znaci bar 5 puta manje od brendiranog mobilnog istih osobina,jos je ovo no-name kinez.Sledeci mob ce sigurno biti Xiaomi.

Sent from my A6 using Tapatalk
 
neko kupi mercedesa a neko forda dizela :ppozdrav:
Nema to vise toga,sad ti je sve izmesano pa i u fordu imas pezov motor,tako i sa telefonima dosta toga imas izmesano,kvalitet isti ali placas marku proizvodzaca, i ja cekam da se zavrsi skola pa cerki da uzmem xiaomi posto ga dosta njih hvali

Sent from my Lenovo A536 using Tapatalk
 
Imao prije ovog kineza Samsung S6,J6,S4,Iphone 4,neke HTC....sve isto.Za 2-3 godine svaki zastari,pa treba update,pa malo memorije,pa nije kompatibilno ovo sa onim...Sva ta moderna tehnika je takva, nije vrijedna velikog ulaganja jer su promjene prevelike i prebrze.Sve sto meni treba uradi i tamo neki drljavi kinez za 100 evra.

Sent from my A6 using Tapatalk
 
140e platio pretprosle godine xiaomi note 4x , 8 jezgara na 2ghz ,3gb rama , 5.5" 1920x1080 ekran , 13 mp kamera( koja u mraku nije nesto) po danu je super ,4000mah baterija, ceo aluminium itd .

I dan danas radi bez greske ,jos secnuo nije , sledeci ce biti ili mi8 ili black shark

Nosio sam sve sem iphon-a kojeg necu nikad ,ne zato sto je los mob , nije on los nego malo izvikan i hendikepiran tim njegovim ios-om,Zbog njihove zastite je ogranicen ko terasa, i nema ni deseti deo aplikacija sto na androidu ima

Evo drugaru iphone 6 koci secka itd, toliko o njegovoj velicanstvenosti i upeglanom softweru.

Neka nosi ko sta hoce, probao sam svasta ,nemam komplekse od marki. Odnos cena/kvalitet/ performanse nema niko kao xiaomi i slobodno mogu reci pouzdan

Bio sam skeptican kad sam ga uzimao kao i svi sto citate sad , ali odusevio me je

A mene nije lako oduseviti jer sam bas zahtevan sto se tehnike tice, komp i mob kad bi poceli kociti razlupao bi ih iste sekunde.

Sent from my Redmi Note 4 using Tapadjoka :)
 
Nazad
Vrh