Mobilni telefoni

Nije telefon, ali mozda pomogne moje iskustvo sa total tv. Kad sam sa njima sklopio ugovor cena za taj paket je bila 1010 RSD. Onda za par godina stigosmo do 1410 mislim + sto sam morao da placam i onu preplatu za RTS. Onda se ja malo iznerviram i zovem ih da raskinem ugovor. Tu mi oni rekose da ce da mi se javi neko da mi ponudi pogodnosti. Javi se stvarno posle par dana i ponudi mi sve isto za 800 dinara, ali ja ni da cujem i raskinemo ugovor. Proslo par meseci ja to vec i zaboravio kad ti zove neka gospodja i kaze da moze da mi ponudi jos bolje uslove. Sve ljubazna, kao ja sam dugogodisnji korisnik pa bi da mi izadju u susret i da bi zeleli da nastavimo saradnju i da imam isti paket za samo 600 RSD. Reko necu! Eto koliko mogu da spuste cenu paketa samo kad hoce.
 
Onda idem da posle 10 godina prebacim ugovor u Telenor, jer me MTS zestoko iznervirao.
Pre su imali npr u paketu 1GB interneta, pa kad potrosis oni ti lupaju racun, dok je sad kad potrosim npr 1GB po punoj brzini imam besplatno po smanjenoj brzini.
Medjutim sad su opet za nove tarife na koju uskoro moram da predjem ubacili da automatski nabija racun ili da platim 100din kako bih imao blokadu, da ne moze racun da se nabije.
 
Pređeš u VIP i rešiš problema. Tarifni paket NEO2 imaš sad promociju 4 giga dobiješ i neograničene minute i poruke ka svim mrežam bez telefona 999 din trenutno nema bolji paket na tržištu.
Imaju jednu dobru stvar a to su roming paketi gde za 799 imaš 1 giga za 7 dana da potrošiš(meni lično ovo jako odgovara) dok su kod TEL i MTS stravićne cifre za 1 GB ,ne favorizujem VIP ima žena ugovor kod telenora a ćerka MTS pa upoređujem svaki mesec,defiitivno su ispred ovih.
 
Mana mi je sto nema ni jedne tarife ispod crvene kod njih, a bas sam rad da smanjim jer koristim drugi broj za pozive, ovaj vise cuvam iz nostalgije i u "paradnom" je telefonu gde bi mi trebao 1gb interneta.
Mada o VIPu nisam ni razmisljao, ali je tarifa bas top.
 
Nije telefon, ali mozda pomogne moje iskustvo sa total tv. Kad sam sa njima sklopio ugovor cena za taj paket je bila 1010 RSD. Onda za par godina stigosmo do 1410 mislim + sto sam morao da placam i onu preplatu za RTS. Onda se ja malo iznerviram i zovem ih da raskinem ugovor. Tu mi oni rekose da ce da mi se javi neko da mi ponudi pogodnosti. Javi se stvarno posle par dana i ponudi mi sve isto za 800 dinara, ali ja ni da cujem i raskinemo ugovor. Proslo par meseci ja to vec i zaboravio kad ti zove neka gospodja i kaze da moze da mi ponudi jos bolje uslove. Sve ljubazna, kao ja sam dugogodisnji korisnik pa bi da mi izadju u susret i da bi zeleli da nastavimo saradnju i da imam isti paket za samo 600 RSD. Reko necu! Eto koliko mogu da spuste cenu paketa samo kad hoce.

U sustini moze da ti da na 100din jer i to je zarada, ali gledaju da ne skidaju bas puno gace. Ko vide da je zajeban idu do 5-6e/mesec a ako i to neces onda nece ni oni. Ko placa 1410 njima super.
 
Telenor je pljackas teski... za istu pretplatu oko 2100 din mesecno u Telenoru smo uzeli Samsung J3 a u Vipu Samsung J6, tako da... najnepovoljniji su.
 
Pređeš u VIP i rešiš problema. Tarifni paket NEO2 imaš sad promociju 4 giga dobiješ i neograničene minute i poruke ka svim mrežam bez telefona 999 din trenutno nema bolji paket na tržištu.
Imaju jednu dobru stvar a to su roming paketi gde za 799 imaš 1 giga za 7 dana da potrošiš(meni lično ovo jako odgovara) dok su kod TEL i MTS stravićne cifre za 1 GB ,ne favorizujem VIP ima žena ugovor kod telenora a ćerka MTS pa upoređujem svaki mesec,defiitivno su ispred ovih.
Ja izburgijao mojima u telenoru za 900 din mesecno sve neograniceno ;-)

Sent from my Redmi Note 4 using Tapadjoka :)
 
Đavo ih zna šta može a šta ne može.Ja sam imao problem sa telenorom jel mi na jedan broj koji sam čuvao iz nostalgije i ubacio kartacu a bio paket 100-150 mesečno i ako trošiš platiš potrošeo.Telefon je sam ažurirao aplikacije i na 24000 din su me blokirali kada sam pisao zahteve i molbe da reprogramiraju jel nije sa namerom napravljen trošak skinuli me pez pogovora.Nisam platio oni poslali u agenciju za naplatu ,ovi zvali svaki drugi dan dok im nisam pripretio tužbom za uznemiravanje od tada ne zovu evo prošlo 15 meseci.Pitao sam jednom u telenoru kod prijateljice kakav mi je status kaže da sam crveno obeležen.Sledećeg meseca mi izlazi ugovor na ženin broj i definitivno završavam saradnju sa njima.Ne kažem da su loši ali jednostavno ako nisu imali razumevanja za dugogodišnjeg pretplatnika ( od 3.10.1998 ) nema više smisla da budem njihov.
 
Mana mi je sto nema ni jedne tarife ispod crvene kod njih, a bas sam rad da smanjim jer koristim drugi broj za pozive, ovaj vise cuvam iz nostalgije i u "paradnom" je telefonu gde bi mi trebao 1gb interneta.
Mada o VIPu nisam ni razmisljao, ali je tarifa bas top.
Mani se Vipa. Dok prodje 2 god ta tarifa nece postojati. Pa ces se opet seliti. A malo sa signalom brljaju. Nisam zadovoljan. Prva prilika i bezim

Sent from my Mi A1 using Tapatalk
 
Ja sam u VIP-u vec 7god i uvek su bili korektni,sad imam neo2 za 990din i extra je tarifa.
 
Ja sam isto u vipu već nekih 14-15god i za 900din imam neograničeno sve sem interneta i sa doplatom od 700din mesečno sam dobio Huawei honor 8 pre 14 meseci. I do sad ni jednom nisam imao problem sa mrežom, to zavisi i od telefona kolega je isto u vipu ali ima neku kantu samsung j6 i taj već ima problem sa mrežom tako da sam uveren da je i do telefona. Ima i u ostalim mrežama sa samsungom da se desi da ispadne iz mreže pokazuje kao da ima ali nije dostupan.
 
Ljudi treba mi savet, mišljenje... Kupio bih ćerki telefon koji bi najviše koristila za viber, instagram i igrice ( a verovatno kasnije kad bude starija i za fotkanje ). E sad pošto sam jako zadovoljan Xiaomi telefonima i ne bih menjao marku, troumim se između Redmi 5, Redmi 6 i Redmi S2 modela. Čitao sam razne komentare, recenzije i ako sam dobro shvatio sa 6-icom su ostali u mestu... ništa nisu bogzna šta poboljašali čak su možda i sj... npr ekran. Kažu da je na 5-ici puno jasnija slika... A onaj S2 je navodno telefon nešto između obične 5-ice i note 5-ice (ili beše pro 5 ? ) Situacija kao pre godinu i po. Što više gledam sve manje vidim, pa zato opet tražim pomoć.... Šta mislite koji bi bio die beste za te radnje? Naravno može i neki drugi model a da je u toj nekoj kategoriji do 140evra. Ako ima...
Redmi 5 https://www.kupujemprodajem.com/Mob...i-5-Dual-LTE-32GB-3GB-RAM--60151831-oglas.htm
Redmi 6 https://www.kupujemprodajem.com/Mob...i-Redmi-6-Dual-LTE-Global--64049979-oglas.htm
Redmi S2 https://www.kupujemprodajem.com/Mob...mi-S2-Dual-Global-Version--71394979-oglas.htm
 
Od navedenih ja bih izabrao S2 model, deluje mi da je najbolji od navedenih. Ćerka možda neće biti zadovoljna kamerom, ali za te pare nema mnogo boljih kamera, možda čak nema nijedan model sa boljom kamerom.

Sent from my Redmi Note 5 using Tapatalk
 
Ja sam u VIP-u vec 7god i uvek su bili korektni,sad imam neo2 za 990din i extra je tarifa.

telekom sa box 4 paketom, izadje me mesecno omorika 1, neogranici raygovori i poruke za svega 690 dianara, u box 4 imam net od 20mbit, iptv i naravno fiksni...presao sam iz VIPa posle 8 godina, kada god sam isao u selo da radim problemi sa signalom, moram da jurim gde ga ima ako hocu da razgovaram. Toga vise nema, sada pun signal gde god krenem, cak i net maks brzina....bio i nikad vise u VIPu....
 
Ljudi treba mi savet, mišljenje... Kupio bih ćerki telefon koji bi najviše koristila za viber, instagram i igrice ( a verovatno kasnije kad bude starija i za fotkanje ). E sad pošto sam jako zadovoljan Xiaomi telefonima i ne bih menjao marku, troumim se između Redmi 5, Redmi 6 i Redmi S2 modela. Čitao sam razne komentare, recenzije i ako sam dobro shvatio sa 6-icom su ostali u mestu... ništa nisu bogzna šta poboljašali čak su možda i sj... npr ekran. Kažu da je na 5-ici puno jasnija slika... A onaj S2 je navodno telefon nešto između obične 5-ice i note 5-ice (ili beše pro 5 ? ) Situacija kao pre godinu i po. Što više gledam sve manje vidim, pa zato opet tražim pomoć.... Šta mislite koji bi bio die beste za te radnje? Naravno može i neki drugi model a da je u toj nekoj kategoriji do 140evra. Ako ima...
Redmi 5 https://www.kupujemprodajem.com/Mob...i-5-Dual-LTE-32GB-3GB-RAM--60151831-oglas.htm
Redmi 6 https://www.kupujemprodajem.com/Mob...i-Redmi-6-Dual-LTE-Global--64049979-oglas.htm
Redmi S2 https://www.kupujemprodajem.com/Mob...mi-S2-Dual-Global-Version--71394979-oglas.htm

[video]http://oukitel.rs/product/oukitel-c8/[/video]
 
Koliko je sve ukupno box 4?
telekom sa box 4 paketom, izadje me mesecno omorika 1, neogranici raygovori i poruke za svega 690 dianara, u box 4 imam net od 20mbit, iptv i naravno fiksni...presao sam iz VIPa posle 8 godina, kada god sam isao u selo da radim problemi sa signalom, moram da jurim gde ga ima ako hocu da razgovaram. Toga vise nema, sada pun signal gde god krenem, cak i net maks brzina....bio i nikad vise u VIPu....
 
Pređeš u VIP i rešiš problema. Tarifni paket NEO2 imaš sad promociju 4 giga dobiješ i neograničene minute i poruke ka svim mrežam bez telefona 999 din trenutno nema bolji paket na tržištu.
Imaju jednu dobru stvar a to su roming paketi gde za 799 imaš 1 giga za 7 dana da potrošiš(meni lično ovo jako odgovara) dok su kod TEL i MTS stravićne cifre za 1 GB ,ne favorizujem VIP ima žena ugovor kod telenora a ćerka MTS pa upoređujem svaki mesec,defiitivno su ispred ovih.

Dobijes zapravo 5gb ako obnovis ugovor online a procedura je jako prosta. Par klikova, ne ides u ekspozituru i ugovor ti stigne na kucnu adresu.
https://www.vipmobile.rs/privatni/ponuda/postpaid

Sad sam bas zenu naterao da i ona predje u vip posle 15 godina mts-a. Ja sam godinama isto u vipu.
 
Ljudi treba mi savet, mišljenje... Kupio bih ćerki telefon koji bi najviše koristila za viber, instagram i igrice ( a verovatno kasnije kad bude starija i za fotkanje ). E sad pošto sam jako zadovoljan Xiaomi telefonima i ne bih menjao marku, troumim se između Redmi 5, Redmi 6 i Redmi S2 modela. Čitao sam razne komentare, recenzije i ako sam dobro shvatio sa 6-icom su ostali u mestu... ništa nisu bogzna šta poboljašali čak su možda i sj... npr ekran. Kažu da je na 5-ici puno jasnija slika... A onaj S2 je navodno telefon nešto između obične 5-ice i note 5-ice (ili beše pro 5 ? ) Situacija kao pre godinu i po. Što više gledam sve manje vidim, pa zato opet tražim pomoć.... Šta mislite koji bi bio die beste za te radnje? Naravno može i neki drugi model a da je u toj nekoj kategoriji do 140evra. Ako ima...
Redmi 5 https://www.kupujemprodajem.com/Mob...i-5-Dual-LTE-32GB-3GB-RAM--60151831-oglas.htm
Redmi 6 https://www.kupujemprodajem.com/Mob...i-Redmi-6-Dual-LTE-Global--64049979-oglas.htm
Redmi S2 https://www.kupujemprodajem.com/Mob...mi-S2-Dual-Global-Version--71394979-oglas.htm

Nije ti sad trenutak za kupovinu malo su zaostrili na granicama pa su telefoni poskupeli.Do skora je Redmi note 5 global ver. bio 150e.

Sacekaj malo izlazi sedmica ako vec nije izasla i da se malo primiri na granicama pa ce cene opet dole.
 
I meni se činilo da su malo veće cene nego što bi trebale biti (za ~20evra/tel) ali ajd to objasni pubertetliji da treba malo sačekati....
 
Nazad
Vrh