Mobilni telefoni

U vipu nema... Kad se probije tarifa pocinje placanje. I na vecini nema upozorenja. Vec. Kad dodje racun bude svega.

Послато са LG-H440n уз помоћ Тапатока
 
Da li VIP i MTS postpaid paketi , imaju neogranicen internet smanjenog protoka , nakon sto se potrose megabajti iz paketa, kao sto ima Telenor ?
U Telenoru nakon potrosenih MB iz paketa , do kraja meseca imam neogranicen internet smanjene brzine.
U MTSu uz Mix tarifu ima, kad se potrosi pola interneta stigne da je pola potroseno, zatim 80% i onda kad se sav brzi potrosi imas neogranicen spori.
 
Trazi opet 50% preko maila, ukoliko ti ne odobre, podneseš zahtev za prenos broja, i tada će te oni verovatno zvati da ti odobre popust. Postoji i opcija 25% na pretplatu + telefon po povlašćenoj ceni (ovo ne mislim na telenor banku), mada su im cene telefona nerealne, jedino je VIP ok. Mada, i mts je ok, i odmah nude 50%.
 
Ja kupim telefon za keš a u mts mi daju 50% na pretplatu, i ima neograničeno interneta, doduše sporiji je. U pitanju je neka od mix tarifa.
 
Ja u Telenor-u 50% popusta na pretplatu i fon za keš.

To je ne strandardna ponuda, i dobiju je oni koji je praktično traže, jer retko kome nude, i to ne daju u poslovnicama jer nisu ovlašćeni, već im moras poslati mail pa onda iz call centra zovu.
Standardna ponuda ako produžavas ugovor bez telefona im je 20% što svima nude.
 
Mts je bolji po pitanju popusta,kad uzimas paket bez telefona

Sent from my Lenovo A536 using Tapatalk
 
Kad udjem u galeriju telefona pise da nema nista. Primetio sam kad sam hteo da posaljem sliku pomocu whatsapp-a. Imam ES File Explorer i preko njega mogu da vidim slike ili da pustim video ili pesmu. O cemu se radi?
 
Nešto si zeznuo.Moguće da si u podešavanjima nesvesno podesio da slike možeš da otvoriš samo preko es explorera.
 
Nazad
Vrh