Mobilni telefoni

Duca jel si pazario telefon?

Stize u subotu.
kapa.gif
smil41cb562ca0b6d.gif
 
...ili za iste pare i jos manje uzmes Lenovo P780. Ja imam najjeftiniji A316i i telefon je ODLICAN!!! Nema bagovanja, nema zakucavanja. S'njim ti stize fabrickih 60 aplikacija... Svakih mesec dana dobijas upgrade. Zlo ot telefona. Bio sam jako, jako, jako skeptican i mislio sam da sam se zavrnuo, a onda sam shvatio da imam masinu uruci koja radi i radi i radi...
 
Ja sam sa mojim LG L FINO jos uvek na Vi, tek se upoznajemo.:osmeh: Svi su rekli i napisali samo pohvale za njega....videcemo dal' su u prvu a iskreno se nadam i verujem da jesu.:ppozdrav:
 
Ta razlika nije problem, ali citam po komentarima za S3 NEO da se mnogo greje, pa me malo to brine. Ali u svakom slucaju, hvala.
 
Po meni ne dobro, jer ima 512 rama, sada je i 1GB malo... ne bih nikome preporucio telefon sa 512 rama, znaci mimimalno da ima 1GB obratite paznju!
 
Za par evra vise G2 od 32gb 3 nedelje star,bez ijedne tackice na sebi,jos uvek ima fabricku foliju na poledjini i full opremi.
Nexus 5 mi se ne svidja nikako.
Po meni ide G2,pa S4,pa Nexus 5. Znam da je tehnoloski N5 ispred S4,ali prakticno mi nije tako i ne svidja mi se N5.

- - - - - - - - - -

Dukej jel masina jos uvek ziva ? :osmeh: Jedan od prvih telefona koje sam prodao.

- - - - - - - - - -

Dukej jel masina jos uvek ziva ? :osmeh: Jedan od prvih telefona koje sam prodao.

- - - - - - - - - -

Za 245e moze S4 polovan,isto u extra stanju sa full opremom.
 
Nazad
Vrh