Polovni traktori

Prevoz ti je isti i da napunis sleper od 12-13m.
Dogovoris se snekim pa podelite prevoz. Cista matematika.
E sad naci nekog to je malo :sta:.
 
pa vidi imas onu firmu holdymar ili tako nekako sa 350 kamiona koji SVAKI dan dovoze iz svih evropskih zemalja,nazooves ih i oni pokupe kad budu tamo,tako da sami sebi organizuju turu i izadje dosta jeftinije :cool: :cao:
 
kishrobert koji fendt je tvoj drug doneo iz nemacke jel znas koji model i po kojoj ceni?
 
pa ne bas,znam da je 150ks,'78,i kada ga je doneo,bio je kao bombona,znaci tamo je kupio direktno od coveka,ne preko nekih dilera.kostao ga je 11000e.
 
Ja kad sam kupovao traktor naletim na neki sajt, imali su odlicne traktore (john deere, fendt), uglavnom mladje od 2000. i dosta jeftine. Stupim ja u kontakt sa njima, kazu mi da je sediste firme u Nemackoj, a traktori se nalaze u Madjarskoj. Kad sam im rekao da bih ja dosao u madjarsku da vidim te traktore i da kupim jedan, oni mi kazu da nema potrebe da dolazim vec samo da im posaljem kopiju licne karte i da uplatim nekih 400e za prevoz. I jos mi kazu da ce mi ostaviti traktor na mesec dana pa ako budem zadovoljan sa njim tek onda da ga isplatim. Sta sve ljudi nece probati ::lose::
 
covek uzeo pre 3-4g FIAT kod nas na licitaciji 7-8000e dao fiat ima 180ks u dolicnom stanju,problem je tad bio sto niko nije radio toliko zemlje mislim svima je bio velik bilo njih par komada za bagatelu otisli a odlican je sad covek sa njim poore oko 200-300kj
neke godine je radio za sebe 200-300kj i 240ha na pola(a njegova mehanizacija)
poenta svega je da se i kod nas moze naci dobrih stvari skoro za dz
ovako nekako izgleda
 
ma na licitacijama se ne možeš probiti od nakupaca.Koliko god da daš oni daju više.kada se završi licitacija oni odustanu i njihov neki kolega onda uleti i kupi za dž.Bio sam očevidac jednog takvog nameštanja.Zmaj 190 izašao iz vršidbe soje potuno ispravan.Redovno servisiran i spreman za svaku žetvu.Uzeli su takva tri komada za manje od 9000eura.Verujte mi da su bili perfekt spremni i odlični kombajni.To je samo primer koji sam video
 
nije ovaj za namestaljke on je covek rmbadzija a i privatnik je prodavao te traktore tako da nije bila navlakusa,nego je fora sto tad nikom nije trebao sad mnogi prodaju masine od 90-120ks i kupuju vece,a tad je bio bespotreban svima
 
ako znate agencije ili firme ili ljude iz vojvodine koje se bave uvozom dobrih i ocuvanih polovnih traktora iz inostranstava da mi posaljete brojeve telefona ili e mail adrese a moze i na PP ...hvala :ppozdrav:
 
Kod Corica uvek ima svega .Ima i sad sad nekoliko dzondira.0230 -68-182.
 
sad sam zvao corica i ima neke john deere iz francuske svajcarske i sta ja znam i svi su oko 90to godiste i imaju preko 115ks a za ove case interenationel nemaju ni jednog...mislim da bas nije lako naci takav traktor u srbiji ima najvise john deera mf steyr i ostalih
 
Kupi malo oglasa .Telefon u ruke .pun auto goriva ,pa napred.
 
hvala na savetu kiraj :ppozdrav: imam najnoviji poljo oglasnik i poljoprivrednik ali sam trazio svugde i nema ni jednog modela kao sto ja trazim...ali videcu jos a da te pitam kiraj ono sto si spominjao onu firmu koja ima sediste firme u nemackoj a traktori su u madjarskoj dali znas mozda broj tog telefona ili adresu da vidim kod njih jer si reko da mogu da ti uvezu model koji trazis i platis nekih 400e za prevoz i da ga zadrzis za mesec dana pa ako ti se dopadne i zadovoljan si sa njim onda ga kupis od njih ....neznam dali i tako moze??
 
Ma to ti je cista navlakusa. Toga moras da se pazis. Dok nevidis traktor nedas ni paru. Evo sad trazim i za tebe tractor, Case 956 ,91 god 95 ks 12000. Novosti oglasi
 
Nazad
Vrh