Gume

Treba da kupim prednje gume za belorusa 820 11 2 20 pa me zanima da li je neko cuo za ruske gume kama, dosta su povoljne i kakva je to ``guscija sara``
Ja na rusu imam zadnje i prednje gume Kama, zasad sve je ok, nemam primedbi a za "gusciju saru" neznam o cemu se radi, prvi put cujem.
 
Mitas uzmi moj ti je savet. To su continental gume samo pod drugim imenom i za nase trziste, to jest za trzista slabije platezne moci.

Kod mene nove Mitas kupljene plošle godine 12.4-28 počele da pucaju i da se okolo krune ripne su za sada još ok, ali sve je to danas manje više plastika a kvalitet je::lose::
 
Pazi da nisi dobio neki Mitas iz PRC-a. Ovde kod nas ko god ima Mitaske je zadovoljan. Najlosije su se pokazale rumaguma koje ispucaju, a ripna ostane. Posle njih su voltajer koje se oped izlizu za rekordno vreme. U sutini koliko para toliko i muzike.
 
Kakve su to Mitas iz PRC? Kod mene piše Cultor na gumi zar to nije Mitas, ili je to bivša Rumaguma?
 
Ripna mora da je ostala k'o nova ?
Mitas je odlicna guma za tu lovu i po meni ne treba ni bolja jer one "bolje" su preskupe za nas.
 
Tek će biti krzanja i pucanja jel su vožene samo jednu sezonu a da ripna je ostala nova.
 
Ja kada sam pre bio u radnji gde se prodzju gume bas sam pitao gde se pravi mitas i onu su mi odgovorili da se prave u rumi.
 
Pise na mitaskama made in Serbia.
Sve u svemu to su odlicne gume i ne vidim potrebu za boljim. Bitno je da pri kupovini vodimo racuna da su radialne dimenzije.
 
Pitanje za sve a narocito za clanove iz Bosne ili Republike Srpske,gume 12,4-28 gde kupiti najjeftinije i koja je cena,moze i kineske,turske,indijske....samo da je sto jeftinije,meni nije problem prevoz preko granice.
Danas sam jednu okrpio pa ocekujem uskoro Buuuummmmm
 
E znam za njih,ako ti nije problem svrati i pitaj za 12,4-28,uh ranije su imali neke kineske gume za 60-70 eura po komadu,zadnji put su imali neke indijske.Javi na PP ili ovde napisi cenu.Hvala ti unapred!!
 
Наићи ћу али не бих ти препоручио индијске,купио сам ја предњу за фергу она се за пола године излизала више него трајал за 5 год,буквално.Јављам ти ,ако не сутра,прекосутра сигурно.
 
Povoljne gume mogu da se nabave i ovdje, Total Trade u Bijeljini, na ulazu u Agrotržni centar. Ja sam tu kupio sve 4 gume za Zetora (11.2-24" 8PR i 16.9-30" 14PR) a komšija je prije par dana uzeo sebi na 3320 zadnje 16.9-28" 10PR. Ljudi imaju odličan izbor i bili su veoma korektni sa cijenom.

http://total-trade.ba/galerija/bijeljina/

- - - - - - - - - -

Koji je radialni broj za dijagonalnu gumu 9-5/24 mislio sam da nabacim radialne kad ove crknu

To je 250/85R24 koliko ja znam.
 
Nazad
Vrh