Gume

Trebalo bi uskoro da menjam 2 gume dimenzije 12,5/80-18 gledao sam neke cene najpovoljnija mi dodje Petlas cena nesto preko 17000 dinara 14 platni,mitas je skuplji za otprilike 5000 dinara sta kupiti kakve su gume marke Petlas?
 
Pre 3 dana sam kupio za rusa zadnje gume 15,5x38 Voltayre,cena sa montazom je 82000 dindzi videcemo kolko ce izdrzati
 
voltayer su dobre gume za malo para

- - - - - - - - - -

Trebalo bi uskoro da menjam 2 gume dimenzije 12,5/80-18 gledao sam neke cene najpovoljnija mi dodje Petlas cena nesto preko 17000 dinara 14 platni,mitas je skuplji za otprilike 5000 dinara sta kupiti kakve su gume marke Petlas?
prije dve godine sam kupio petlas radialne prednje za rusa i prezadovoljan sam još uvjek izgledaju kao nove
 
Mitas je Continentalu sto i Tigar Mischelinu. Mitaska je odlicna guma proizvedena po nesto starijoj tehnologiji Continentala, to jest nema najnoviju generaciju proizvodnje vec onu predjasnu. Ako uporedimo sa auto industrijom dodje mu kao folcvagen i skoda.
 
Koliko bi se moglo dobiti za polovnu gumu 16.9-28? Stanje - nije jako ćelava, cela je, nije protektirana, matora je ali može još da posluži...
 
Jedno pitanje za sve clanove. Imam prikolicu rucni rad prepravljena gumena kola i na njoj su tockovi sa sa UAZ-ovog dzipa koji nose gume 8.40.15. E sad, gume su na izdisaju, pa mi recite postoje li neke gume sem njegovih originalnih koje tu mogu da se napakuju a da imaju solidnu nosivost, i recite mi jel postoje i neke fine felne koje su slicne sa njegovim , ali da su pravljene za prikolicu, posto ove nisu za neku veliku nosivost, glavcina je sa 5 rupa. Unapred hvala! :osmeh:
 
Hvala lepo, mozda potrazim komplet felne sa gumama, ako razmera rupa odgovara......
 
Dali neko ima gume GALAXY bivsa Ruma Guma i kako su se pokazale?
Te gume sam ja kupio prije par godina tj. 12.4 28 pogonske na IMT 542 i prezadovoljan sam gumama, niti su gdje pocele da pucaju niti imaju bilo kakvih posebnih nedostataka, sta vise i sam polozaj ripne (sare) je dobro postavljen i kad su losi uslovi rada ripne odlicno grabe-hvataju za podlogu.Ako treba slikacu pa ih postaviti da pogledate u kakvom su stanju sad i kako im je uradjen raspored ripne.
 
Ja sam kupio prednje petlas radialne 320-70-20 i prezadovoljan sam puno udobnije i grizu neuporedivo bolje od ruskih .jedina mana je zbog malo užih ripni kad je na cesti i ide jako polako traktor kao malo poskakuje,čim malo ubrza ili je na mekoj podlozi toga nema ali to je stvarno kad ideš 3-4 km na sat
 
Treba da kupim prednje gume za belorusa 820 11 2 20 pa me zanima da li je neko cuo za ruske gume kama, dosta su povoljne i kakva je to ``guscija sara``
 
I Ja treba da kupim gume za kombajn 141, u "igri" su Mitas, Cultor, Petlas, kojeg da uzmem? molim pomoć... hvala unapred
 
Mitas uzmi moj ti je savet. To su continental gume samo pod drugim imenom i za nase trziste, to jest za trzista slabije platezne moci.
 
Nazad
Vrh