Gume

Najjeftinije koje nadješ...kama,voltytre ...ja sam uzeo te voltyre i nisu u opšte tako loše,2015te čini mi se...zbog geometrije prednjeg mosta svakako ih jede sa strane,bile one jeftine ili skupe...
 
Волтуре сам купио пре два месеца код шулока 15 200дин са унутрашњом...поштарину сам платио 400дин остатак он колико је то не знам...
 
Verovatno je toliko postarina, jer svi veci trgovci imaju sa nekom kurirskom sluzbom ugovor, pa im je jeftinija tarifa....
 
Najjeftinije koje nadješ...kama,voltytre ...ja sam uzeo te voltyre i nisu u opšte tako loše,2015te čini mi se...zbog geometrije prednjeg mosta svakako ih jede sa strane,bile one jeftine ili skupe...
Pa nije bas ista brzina "jedenja" guma kod svih.Belshina ode za dve godine,a recimo voltyre ide I 6.Ima sad novih u ponudi turaka pa zato pitam.
 
OK, jesu odlicne, ali da li opravdavaju duplu cenu.
Ima Cici jos nekoliko proizvodjaca koji su odlicni za normalne pare. Kad se kupuje nov JD i onda Michelin ide u extra paketu, onda mozete zamisliti koliko kostaju.
Iskreno da smo negde na trulom zapadu takodje bih podrzao Cicia, ali ovako...
 
Ja teram cultor bas tu dimenziju evo treca sezona. Mozda su za nijansu mekse nego sto bi trebalo i oce da se deformisu ako traktor stoji u mestu recimo 10 dana. Onda kad krenem neko vreme malo kao bacaju, ali se brzo vrate u normalu. Sve u svemu ja sam zadovoljan i ponovo bi njih kupio.
 
Nazad
Vrh