Gume

Dukej ja bi ti preporucio samo KAMA sve 4 izadju negde oko 900evra bar su toliko bile kod Fofa u B.Topoli i jos ti ih on namontira moze da odes ti do njih ili oni dodju kombijem do tebe i namontiraju ti ih u avliji.I jedno pitanje danas oko 13h dali ste pripremali njivu sa desne strane ka Vrbasu kada se ide nekih 500m od Paroski pumpe MTZ 82.1 i 2,90 setvospremac?

Jesam.....

Kako misliš sve 4, zadnje spoljašnje i unutrašnje, ili prednje i zadnje? Meni vulkanizer reče da je sad skoro neko kupio jednu zadnju po 56000 din.
 
.... i stavim novu trayal-ku koja mi je juče geknula.... Jbt nije stigla ni one iglice na gaznoj površini da potroši a prsla! E pa gospodo iz Trayala,(nadam se da neko čita) znate kada ću kupiti opet nešto iz vašeg proizvodnog programa? Nikad pa ni onda!

Trayal je odavno za izbegavanje,nego navika je cudo pa drzi kupce zbog stare slave.
 
Kakve su gume marke Rosava? Index nosivosti a8 172. Dosta su povoljne u odnpsu na ostale ali prvi put cujem za tu firmu.
 
Obuli smo rusa danas. Novi tip Belshina 16.9 38
92b417205ce41c2af2e3a9bc16fb78e4.jpg
600e8e5dfa15c9c536b3b0c7158d73b2.jpg
d5734aea5e6acc4cddee7a08b8c823c7.jpg
494e9586cf8b6367c867ae14fbb2c2f5.jpg


Poslato sa WAS-LX1 uz pomoć Tapatoka
 
Koja je razlika između starog i novog tipa? Da li je ta dimenzija bila i fabrički na traktoru, ili su bile 15.5-38? Ako su bile ove druge da li postoji razlika u visini i da li to smeta zbog prednje vuče i prednjih guma? Pošto su?

Sve ovo pitam jer i mene čeka isto...
 
Koja je razlika između starog i novog tipa? Da li je ta dimenzija bila i fabrički na traktoru, ili su bile 15.5-38? Ako su bile ove druge da li postoji razlika u visini i da li to smeta zbog prednje vuče i prednjih guma? Pošto su?

Sve ovo pitam jer i mene čeka isto...

Bile su fabričke 16.9.

Razlika je što su potkupili neke inženjere koji su radili u Firestonu i patentirali njihovo istraživanje pa sada prave bolje dizajnirane gume.

Poslato sa WAS-LX1 uz pomoć Tapatoka
 
Za ove"redizajnirane na oko"ne znam,ali na mtz nisu izdrzale ni 9 godina-sara vise od pola,ali ispucale na 18 mesta popreko.,nema tu g od gume.sama plastika.
 
nisi zadovoljan sto nisu izdrzale ni 9 godina? ljudima gume se raspadnu posle godinu dana pa sta mogu da kazu a ti za 9 godina trajanja kukas
 
Da li zna neko gde kupiti unutrašnju gumu za sledeću dimenziju spoljne 21 x 11.00 - 8 ?
Unapred hvala.
 
pozdrav. interesuje me razlika izmedju 380/85r28 i 14,9r28? potrebne za prednju vucu mf 3080. zadnje su 18,4,38 nisu radijalne
 
Nazad
Vrh