Gume

Aco koje gume si uzeo u Coningu ?
 
Pored Coninga tu je i Balkan Progres. Firma je iz Krusevca, a predstavnistvo imaju i u Beogradu, na Zrenjaninskom putu. Imaju u ponudi i poljoprivredni program, ali nemaju online katalog. Kod njih sam kupovao gume za kamion. Izasle su me jeftinije nego sto bi platio u Coning-u. Danas uplatio, sutra gume bile u dvoristu. I jos mi poslali gume na adresu sopstvenim vozilom i to besplatno:osmeh:.
 
Nasao sam na internetu, ne znam da li smem da postavim link. Kucaj Coning doo i to je to. Cena je 8.303 dinara spoljna i 1.140 dinara unutarnja. Postarinu su oni platili, prijatno sam se iznenadio, a fiskalni racun sa garancijom stigne postom nakon nekoliko dana, tj kada im stigne novac koji si predao kuriru.

Po ovome bih rekao da je ozbiljna firma, imaju prodaju u nekoliko gradova, a takodje i veliki izbor guma.

Da dodam jos da su mi za istu gumu ovde kod mene u Pirotu trazili oko 12.000 dinara, ali to nije bila konacna cena jer se gume narucuju. A recept je sledeci: odes u prodavnicu, porucis sta ti je potrebno, prodavac to poruci od iste firme od koje ti mozes direktno da porucis, platis postarinu i zaradu prodavcu koja ide i do 100 posto od cene po kojok je on dobio robu. Izvinite za mali off. :ppozdrav:
Ako se Piroćanac odlučio tu da kupi, nema razloga da ja sumnjam nešto. Guma je poručena, zvali su me da potvrdim i to je to. Očekujem je sutra. Poštarinu će oni platiti.
Procedura je i ovde kod mene ista kao što si opisao. Mora da se naruči u prodavnici itd, a cena je bila oko 11000. Videćemo kako će proći kupovina gume sad. Prvi pokušaj na KupujemProdajem se umalo završio bačenim parama. Pisao sam već...
 
Treba Mi informacija da li može unutrašnja guma 14.9-28 da se stavi u 16.9-28 i da radi tako bez problema?
Na 558 su Mi sad 14.9-28 imaju još krampona ali su ispucale u krug konci izleteli. Merio sam stare rekordne i nove rumine. U prrečniku ove stare su vece za 2 cm i toliko uže otprilike. Tako da odluka pada na rumine 16.9-28. Ali nisam siguran koje su unutrašnje dok ne skinem i da li ću morati nove unutrasnje
 
Samo da se (sa malim zakašnjenjem) zahvalim bratu Piroćancu što mi je rekao gde da poručim gumu.
Guma stigla, montirana, kotrlja se... :)
Mitas_zpsap7rbotv.jpg
 
Da nije mozda strana cisterna? One imaju dosta vece a i jace gume nego Majevica. Ne znam jesi li zvao Coning ili Balkanprogres? To su 2 vellike firme i imaju gume za sve programe.
 
Jel salje taj Goran na kucnu adresu? Jel moze neki kontakt? Ja bih mu poslao moje felne i da mi ih prepravi i posalje nazad ako posluje po tom principu.
 
Nazad
Vrh