Gume

Na Vladimircu zadnje drzim na 1.2 sem kada nosim atomizer ili tanjiracu onda duvam na 1.5 ( sto je inace i fabricka preporuka ) a prednje na 1.8-2.0

Gume su na izdisaju i treba za dogodine da spermam nove gume ali Trajal sigurno ne uzimam.
 
Ja sam je uzeo na balirku. Ne mogu još ništa rec,Pošto sam je tek namotiro. Htio sam uzet Sehu al trgovac kaže da ni Indijska nije loša
Ima li neko iskustvo sa ..speedways grip ring .. gumama mislim da su indijske. meni trebaju 12.4/28 i ove su po prilicno jeftinije od ostalih.

Poslano sa mog HTC Desire 828 koristeći Tapatalk
 
Na kombajnu imam Seha gume 2 godine bez problema.Komšija ima Petlas ,isto Turske gume 4-5 godina takođe bez problema .
Da li ima neko iskustvo sa Turskim gumama Ozka.Trebao bih da zamenim na MF gume 520 x 70 x 38 .Kod Šuloka su ove turske
93300,Taurus su 112000 pa neke od 15400 ....
 
Na kombajnu imam Seha gume 2 godine bez problema.Komšija ima Petlas ,isto Turske gume 4-5 godina takođe bez problema .
Da li ima neko iskustvo sa Turskim gumama Ozka.Trebao bih da zamenim na MF gume 520 x 70 x 38 .Kod Šuloka su ove turske
93300,Taurus su 112000 pa neke od 15400 ....
Seha i ozka su isto...ok guma.
 
Nek je sa srecom Kiraj...verovatno ce i meni trebati jedan komad,pa znas li visinu gume i sirinu gume,tj krampona?inace ozka gume se odlikuju visokim i uskim kramponom(mada po meni bolje bi bilo i da je malo "deblji" krampon)
 
Sulok gde god moze gura te ozka,valjda ima dobar rabat na njih....inace kazu da bas i nisu neke.
Npr,kada sam gledao za torpeda,kazu da je cultor mnogo bolji nego ozka.
 
Ја узео код Цеце из Мола за приколица кикиндска, Култор. Донео на кућну адресу, за одма по поруџбини.

Послато са Леново К6 Ноте уз помоћ плуга
 
Nazad
Vrh