Gume

Ne bas tako uspesno jer je 12 20 guma sa manjim balonom, sem ako nije drugaciji kalup kao sto moze da se desi pa da ispadne ista velicina kao tvoja. Rus ne voli kad mu prednja vuca ne prati zadnju, vodi racuna o tome.
 
U cjeloj prici je bitna visina gume da je jadnaka vidini gume koja je vec bila namontirana (ako se radi o prednjoj osovini traktora)da se uklopi prednja i zadnja vuca a sirina gledaj da bude sto bliza tvornickoj, mada to ne igra preteranu ulogu.

Ako pricas o gumi za neku prikolicu, vjerujem da nema neke velike razlike izmedju ove dvije dimenzije...
 
Dimenzija mi odgovara šira je 30 mm a obim je veći za 10 mm od originalne belšine . Michelin 375 75 R20 cena obe za jednu novu belšinu. Šta mislite ?
htchw9.jpg

5d9aw.jpg

2jeut6s.jpg
 
danas pazario gumu 14,9/28 sa 8 platna,sa 5 god garancije,cultor za 28 000 po staroj ceni inace nova cena je oko 32 000,pa videcemo koliko ce da traje,mada na garanciji mi pise da je mitas guma i da mitas stoji iza garancije,kakva su vasa iskustva sa njima
 
Odakle ti informacija da će poskupeti? Kod nas je 27400 ja spremio pare za par al ovde napljuvaše rumu samo tako. Al ipak mislim da je bolja od trajala i neki dinar jeftinija
 
danas pazario gumu 14,9/28 sa 8 platna,sa 5 god garancije,cultor za 28 000 po staroj ceni inace nova cena je oko 32 000,pa videcemo koliko ce da traje,mada na garanciji mi pise da je mitas guma i da mitas stoji iza garancije,kakva su vasa iskustva sa njima
I mi kad smo kupili Cultora, nije na garanciji pisalo Cultor, vec Mitas. Kao Cultor je njihov brend i in garantuje kvalitet gume blablabla....:osmeh:
 
Nazad
Vrh