Gume

Juce sam uzeo gume kod Gala u Rumi za 539,koliko sam pratio trebao bi biti najpovoljniji,prednje sam uzeo Ruske Voltyre 600-16-6pl,a zadnje ce ici Cultor,u moru Kineskih,Turskih,Poljskih treba pronaci kvalitet
 
Mislim da sam 2 mitas imao na utovarivacu i dobro se pokazale i jednu cultor na traktor isto deluje dobro.
 
Pa ne nosim ih ali nisu kao Rekordove da posle dve-tri godine od tvrdoce pocnu da pucaju uzduzno od felne ka ripnama gde se presavijaju i lome.Ili kao Belcesinine koje imaju istu tu manu.I nisu tvrde da kad duze traktor stoji da se gume stvrdnu i uleknu pa vozis kao da su kockaste,a ne okrugle.
 
Kod mene na Rakovici su Mitas gume iz Rume već 5 god i jako sam zadovoljan sa njima. Kad sam ih kupovao (ako se dobro sećam) bile su 1000 ili 2000 din skuplje od Cultora ali je i garancija bila duža za jednu godinu.

Gde mogu da se vide cene za Cultor gume (može i Mitas iz Srbije), interesuje me za rusa radijalna 15.5-38?
 
Treba starac da obuje 539,pa me interesuje gde su najpovoljnije gume. 11.2-28 i 6.00-16
Bio sam u Agrohimu ali nemaju na stanju u NS nego moram platiti aks iz Nisa... Skuplja pita nego tepsija
 
Pa da. Najverovatnije ce uzeti od Galeta iz Rume. Zvao sam sad,najpovoljniji su i jos prevoz moze da bude dzabe.
 
U čemu je fora da su 16.9-38 jeftinije od 15.5-38. Gledao sam sad na sajtu kod Galeta Cultor gume.
 
Pre tri godine kupim veliku gumu za 539 kod Galeta u Rumi.Odnesem komplet točak,oni skinu staru gumu,namesete novu i vratim se u selo.Namontiram točak i posle par dana krenem do njive a ona poskakuje kao divlji konj.Imala falinku na sebi.Tako do dana današnjeg.
 
Nazad
Vrh