Gume

Kod nas trayal kupuju samo skrtci, oni koji zbilja nemaju novaca za bolje ili šverceri koji stave "nove gume" naj jeftinije da dignu cjenu traktoru. Koga god sam upoznao da kupuje gume za traktor, nitko neće baš naj jeftinije, "daj one malo skuplje" i tako 90% malih poljoprivrednika vozi na cultor gumama. Kolegin otac kupio trayal prednje na 539, 3 godine i morao ih skinuti i baciti koliko su kvalitetne.

Bilo je ovdje pisanja da se iz trayala svašta prodaje 2. i 3. klasa gume s minimalnim greškama u izradi. Ajde, ušparaš 100€na zadnjoj gumi pa je odlična, ali za 20-ak€ po gumi skuplje svatko će se prije odlučiti za Cultor. Nitko se ne hvali trayalkom ovdje...
 
Cultor radijalna guma je izuzetno dobra guma u rangu sa svim ostalim svetskim gumama i ne vidim potrebu za bilo kojom drugom. Nista bolja nije ni BKT, ni Aliance, ni Taurus...
 
cultor radijal i mitas da već obični cultor mrvicu bolji od trayala.
Ja imam češki cultor.
 
Mi imamo cultora sto dijagonalnog sto radijalnog, bas podosta, i sve ok, osim sto dijagonalni, posle stajanja, jedno pola sata skakuce dok se ne razradi.
 
Пошто су биле? Видим да су култорове.

Послато са Леново К6 Ноте уз помоћ плуга
 
Информативно питао....пошто и ја вијам две да узмем, комад 5900 динџи код нас. Богами лепа разлика у цени.

Послато са Леново К6 Ноте уз помоћ плуга
 
Nazad
Vrh