Gume

Tacno,moguce one su jos bolje od Sehe,bar ovako na oko.Ja za njih zaboravio.:osmeh:
Zanimljivo je da je kod nas i danas trziste toliko ograniceno pa su gume za traktor postala naucna fantastika,sve se svelo na trajal i Rumu.Uvoz je delimicno zabranjen i zakon se ne menja,a kad bi se pojavile kineske ove dve fabrike bi mogle da stave katanac:osmeh:
 
Imam petlas nazad na 5106 i nema greske s njima. SEHA imam prednju desnu na kombajnu vec neke 3 godine i ne pokazuje nikakve znakove ni pucanja nit deformacije, jako zadovoljan, nedavno kupio seha prednje i na 549 i za sad su orale, tanjurale, vukle sjetvospremac i prikolice i za sad se nista ne pozna na njima.
 
Jel neko skoro kupovao prednje gume za Rusa 52, dimenzije 8.00-20? Koja je cena otprilike i kakav je kvalitet ponude?
 
Koje gume mogu da dodju na felne skinute od Uaza, a na njima su trenutno gume 8.40.15?
 
Ruske kama gume, kako su se pokazale?:sta:

krajem leta sam uzeo za rusa,do sad su odradile nekih 80-100rh,i izgledaju jos kao da su juce postavjene :osmeh:
agroinform_20140912204411_20140912_006.jpg

10807983_844530742234068_482709427_n.jpg
 
Hitno pitanje ! Jesuli se išta popravile gume Trayal , konkretno 16.9 28 za 558 ili su i dalje za izbjegavanje ? Jeftinije su od Seha za 35e pa se razmišljam .
 
Pozdrav svima! Potrebna mi je jedna hitna informacija. Naime, kako su na traktoru dimenzije zadnjih guma 16-9-30 i prednjih 11-2-24, a posto se zadnje moraju promeniti, stavio bih u tom slucaju manje 14-9-30. Pitanje je koje mi onda prednje gume odgovaraju?
 
Ja imam trayal na 533 i nemam rječi niti pucaju niti niš mekane su.
A imam i sehu na 577 prva a isti bog.
 
Hitno pitanje ! Jesuli se išta popravile gume Trayal , konkretno 16.9 28 za 558 ili su i dalje za izbjegavanje ? Jeftinije su od Seha za 35e pa se razmišljam .

BEZIIIIIIIIIIIIII druze od Trajala sto dalje!!!!!! Ma bezi koliko te noge nose... Kupio sam nove za 539 i evo leva je unistena vec !!!! Guli se sama od sebe!!!!
 
Ja imam na 539 trayal zadnje jos su njegove fabricke ima oko 2300 2400 sati, dok su prednje ispucale i izlizale se i zamjenje prije 2 ili 3 godine, i onda su uzete one cultro i one stlno ispustaju moram svak 5 do 6 dana doduvati. Najlosije su mi na fiatu one galaxy gume ispucale su nisam vidio losi guma. Ove godine sam uzeo nove trayal gume 16.9 30 za deutz pa cemo vidjeti kako ce se one pokazati.
Ljetos sam kupio prvu gumu za fiata i pise ruma guma, do kad su se proizvodile pod nazivom ruma
 
Trajal je nekad bio odlican.. Ali ove sto se sad prodaju nisu nizasta... Samo uporedite ove nove trajal sa bilo kojom drugom gumom i videcete odmah razliku...

Kod nas vise niko ne kupuje te Trajal svi uzimaju CUltor....
 
To sam i ja mislio , Trayal je nekad bio kolko-tolko , al sad neznam . Kontam da se neće traktor možda dugo kod mene zadržavati , pa kad već ne kupujem prave gume i radijalne nek budu onda bar jeftine . Poručio sam zato neko kinesko s...e , ako ništa bar da znamo kakve su , ovde ih niko nije ni imao u komšiluku . Inače cijena oko 264e sa pdvom 16.9 28. (Seha je 333e , a trayal 302e)
 
Nazad
Vrh