Rezervni delovi za traktore(novi i polovni).

A može da stavi i baš za kompresore. Ima u Uradi sam i takvim radnjama. I sigurno je jeftinije nego ovo za acetilen.

Poslato iz mog šešira
 
Možda kod Lacike u Temerinu a ima i kod jednog čoveka iz Đakova dosta stvari za J.D traktore,kako novih tako i polovnih.
 
Stric je pričao sa Lacikom, polovno nema, a za novo se ne sećam cene al beše dosta skupo... Kako da stupim u kontakt sa tim čovekom iz Đakova, jel imate neki njegov broj telefona? Da li je član foruma?
 
Pozdrav drugari.
znali neko nekakvu trgovinu traktorski dijelova za traktore MTZ da dijelove salju u bosnu
 
Ne bih ti to preporucio. Premalo je postenih ljudi. Ja sto god znam drzavljana BiH koji imaju MTZ idu u rumu po dijelove.
 
Gde da nadjem KT za 5106 zvao MD-komerc nemaju zna li neko jos koga da diluje delova za velike IMT-ove!
 
Gde mogu da nađem kijavac za kompresor imt 533? Može i broj nekog otpada ili ko trguje polovnim delovima.
 
Zna li neko ko radi sa delovima za Fiat. Tacnije radi se o FIAT 1000 79. godiste inace potrebni su mi delovi menjaca imam i kataloske brojeve ali ne mogu da nadjem delove. Pomagajte ko zna nesto!
 
Imam problem sa sajom od gasa na MF 3120.Nije se pokidala ali zapinje.
Da li neko izradjuje nove po uzorku ?

 
Boban sajle pravi po meri.

Послато са U8815 користећи Тапаток 2
 
Ako je taj Boban iz Zrenjanina onda bolje naruci iz MasAgra.Takvo dranje u zivotu nisam video.
 
"BOBAN SAJLE" Beograd, Dušanovac, ul. Peke
Pavlovića br. 39
Tel/Fax: +381 11 383 57 85; +381 11 383 57 51
+381 11 383 57 79; +381 11 383 57 93
+381 11 383 57 96; +381 11 383 58 48

Послато са U8815 користећи Тапаток 2
 
Pan motor Novi Sad ,nema na stanju ali može da poruči za 27 e.
 
Nazad
Vrh