Zglobni traktori

Au ljudi napravi smo debeo:off_topic:... A ja sam samo teo da se našalim malo na račun holandeza...
 
Bitno je da mi Srbi nemamo ni jednu temu u kojoj cemo onako...kolektivno da se slozimo...nisu dzaba rekli ,,Ne daj boze da se Srbi sloze" :haha:
 
IMT 5550 cela 3 komada............serijska proizvodnja do ....... i nazad :osmeh:

zamolio bi moderatore da otvore temu o zglobnim traktorima i prebacite nekoliko zadnih postova tamo
Kolega niste u pravu da je napravljeno samo 3 kom, i IMT 5500 je sa 518 ks najveci serijski proizveden traktor bilo ih je vise od 10, koliko cujem ima koji jos uvek rade ali ljudi nepricaju o njima da ih nebi ismevali.
 
eno kod nas na otpadu jedan IMT zglobni. Kompletan koliko vidim, motor mercedes blista u njemu...Nece da ga prodaju u delove nego cekaju nekoga da ga uzme u kompletu
 
Sta se svi zajebavate kad se dobro zna da je Tomo Vinkovic izmislio zglobni traktor i prodao najvecu seriju na ovim prostorima.:osmeh:
Za sve neverne "Tome" evo jedan model od 523ks,vidi se oznaka.
 
Tv je prekopirani goldoni,i njegovo(tv) rjesenje zgloba nije bas neko rjesenje,brzo dobija luft tako da se voznja pretvara u slalom i td i td
 
Nazad
Vrh