IMR 120 -135 turbo menjac ZF T- 3445 i motor, odrzavanje rezervni delovi i servis

Drugari, imam problem da uštelujem plug kada orem Rakovicom. Da li ima neko uputstvo za hidrauliku i podešavanje ili da skinem jednu glavu sa pluga i orem rusom::jako_besan::
 
Toliko lepih reci o jednom traktoru nije bilo na forumu :) Onaj crno-crveni naseg clana ubija koliko je dobar svaka cast, nadam se da cu imati prilike da imam ovaj traktor, obojicu ga bas u istu boju. Maska i nije tako nakaradna ako se oboji drugacije i farovi uvuku u masku ;)

Do koje godine su proizvodjeni, niko to nije odgovorio?
 
Jel zna neko koji vazdusni filter se nalazi na ovoj rakovici, suvi il uljani?
latest
 
Moze li neko da napise u cemu je fazon sa rakovicom 135ks. primetio sam da na nekim kardan prednje vuce nalazi se sa leve,a na nekim sa desne strane. U cemu je fazon?
 
Ima jedna kod mene u susjednom selu, možda bi prodao, stoji vani, nema stakla na kabini.....
 
Nije u Srbiji, u Hrvatskoj se nalazi.....

Ima kod nas i jedna u oglasniku, na oko nije loša, motor od kamiona unutra, kaže da ima 200ks i traži 8000€......
 
Ne znam kakva bi bila procedura oko uvoza kod nas. Mislim nije Hrvatska preko sveta pa da se ne moze dovesti do Srbije. Znas mozda koji je fazon sa prednjom vucom. Negde kardan ide s leve strane, a negde s desne. Ne verujem da je samo godiste upianju. Postoji sigurno nesto vise.
 
To neznam, da budem iskren nisam ni gledao da može biti na obje strane....

Bila je i jedna 4500€ sa ugrađenim deutz motorom, mislim da je motor iz rx 120 ili 140, tako nešto, zračno hlađen.....

Kod nas su bila dva deutza 100 06 na prodaju, jedan je bio 6000€, čini mi se isti mjenjač ko na rakovici, odlično je radio, žao mi što ga tada nisam uzeo, vuče plug 3x16.....
 
Ja za sada pratim oglase, pa da vidim kakva sou iskustva ljudi sa njima. Ja sam gledajuci po oglasima skontao da se negde nalazi levo negde desno. Svi kazu da su ekstra masine. Za par hiljada evra moze da se uzme nesto novije al to ima elektronike, elektro ventile, hidro menjace. 🤮 Ovako rakovica 120 ili torpedo rx 170 po meni jesu starije masine ali su top. 🤗
 
Bila i dva rx 170 za 10000€, jedan top, drugom mjenjač neispravan..... Njih sam viđao u repi, valjda onda nešto i valjaju..... Rakovica ima zf mjenjač, vjerojatno puno bolji nego što imam ja na imt 5106......
 
Oranje, i pripremu sam radio, mjenjač je za sada odličan, vrijeme će pokazati svoje, snage ima.....
 
Nazad
Vrh