Problemi u zivinarstvu

Duško u pravu si ,ali sve se to nekako izdešavalo čudno.Žena je videla prethodne nedelje i dobila vizit kartu,stariji čovek kao uliva poverenje.Čuli smo se par puta tel. kao doneće za nas, bla bla,orpington i šta ti ja znam,a što je najgore plaćao sam ih 55 i 65 din..Lepa školarina,idemo dalje
 
@mirkoni

Neka ti je za utehu da nisi ni prvi niti poslednji koji je tako prosao sa robom sa najlona.
 
Danas lepo nedelja popodne,normalni ljudi odmaraju,a meni svira alarm.::lose:: Ispostavilo se da je otisao lezaj na jednom od ventilatora,pa se poceo malko vise grejati.:osmeh: Srecom odradila zastita,pa ukljucila alarm.Da ne bi alarma,ode sve u.....
 
Svakog muči svoja briga.Pre tri nedelje sam uzeo 83 jednodnevna domaća pileta na najlonu od nekog Steve iz Novog Miloševa,navodno ima odgajivačnicu rasne živine.Kroz 8 dana svi su pocrkali.Šta im bi ne znam ali dosta njih je imalo nazad pečat.Zvao sam veterinara u Miloševo i on mi kaže "zaj....bo te".Steva nestao ostala samo vizit karata.Čuvajte se takve kupovine

Verovatno su bili zarazeni salmonelom. Za zacepljenje kloake imas svinjsku mast, kada vidis namazes kloaku vise puta u toku dana i pokusas npr posle 3-4 sata da skines taj skoreli izmet sa pileta a da ga ne povredis, ili topla voda i pranje.
U vodu se stavlja antibiotik i onda sta pretekne preteklo je.
Pilad pri kupovini na pijaci uvek okrenutu u ruci da se vidi stanje kloake. Salmonela kod losih odgajivaca hara i uzrokuje gubitke kod domace piladi.
 
Meni farma izgorela u pozaru,tako da trenutno izlazim iz tog kola ...dok se ne vratim.Zelim vam svu srecu i nedaj boze da vam se desi sto i nama.Nadam se da ce cena otici gore!!!Pozdrav!!!
 
Meni farma izgorela u pozaru,tako da trenutno izlazim iz tog kola ...dok se ne vratim.Zelim vam svu srecu i nedaj boze da vam se desi sto i nama.Nadam se da ce cena otici gore!!!Pozdrav!!!
Naj iskrenije zaljenje.Mogu da zamislim kako vam je.Ne daj Boze najvecem neprijatelju.Sta reci.Sada je najvaznije biti jak i sacuvati zdravlje.Bice para i pilica,nek se na tome zavrsi.

- - - - - - - - - -

Ako zelis napisi uzrok,ako se uopste zna ili pretpostavlja.To moze biti nauk drugima.Unapred hvala.
 
Kratak spoj na spratu...predhodan dan uneli slamu jer su nam mali pilici trebali stici i kraj price!!!Krenulo je od sprata a zavrsilo se u prizemlju!!!Sve izgorelo jer su vatrogasci stigli tek posle sat vremena...ostali zidovi!!!Ali zivot ide dalje,bitno je da niko nije nastradao.Sve je raskrceno i ove nedelje nadam se pocinjemo sa obnovom.
 
Sta reci.Imao sam licno problema sa ventilacijom dok nisam ugradio alarme.To mi je dovelo do toga da se svi poguse.Jednom pun objekat pilica za klanje,a drugi put prepun objekat kilasa,dan pred isporuku.Uzas.Srce oce da iskoci.Stres maksimalan,a ja finansijski zatvoren.E u takvim situacijama se poznaju junaci i sve to treba iskulirati,a cifre su ogromne.Razumem te u potpunosti,al lepo si rekla zivot ide dalje.Bice pilica.:ppozdrav:
 
Sta reci.Imao sam licno problema sa ventilacijom dok nisam ugradio alarme.To mi je dovelo do toga da se svi poguse.Jednom pun objekat pilica za klanje,a drugi put prepun objekat kilasa,dan pred isporuku.Uzas.Srce oce da iskoci.Stres maksimalan,a ja finansijski zatvoren.E u takvim situacijama se poznaju junaci i sve to treba iskulirati,a cifre su ogromne.Razumem te u potpunosti,al lepo si rekla zivot ide dalje.Bice pilica.:ppozdrav:
Mislim da u zivotu uvek od goreg postoji gore pa se tako sada i nosim sa ovom situacijom!Tesko jeste ali nedaj boze da je neko od nas bio u to vreme u objektu. Hvala na podrsci!!!
 
@tanja-pedja

Sta reci sem.... zao mi je. Glavu gore pa ispocetka ponovo. Znam da je to lakse reci nego uciniti, ali zivot ide dalje i mi zajedno sa njim i svim dobrima a evo i nedacama koje ga prate. Mladi ste i zivot je pred Vama a neprilike i neprijatnosti morate savladati mirne i razumne glave.
 
Stvarno strašno...pre jedno2god.čoveku nestane struja a nije imao preklopnik da se automatski upali agregat i usred leta na38-39c ugase se ventilatori za 5min uguše mu se oko 15.000 koke nosilje to što su izbacili iz kavez izbacili,čovek obole,ali evoga sad fura dalje i nehaje,što kaze narod bolje na njihovu glavu da se završi,.vićete njih uvek da kupite.
 
Poslednja izmena od urednika:
Meni su prosle godine nastradali 6 teleta,puko oko 3500e....al sta da ser radi,bolje na njihovu glavu,mi ce mo njih uvek zaraditi i obnoviti.....sreca i hvala bogu da su glave na ramenima,a ostalo ce se srediti vec,bitna je volja i ostati jak....
 
Ljudi imam problem sa pacicima.Imaju oko dve nedelje i do sada je bilo sve u redu ali sada su poceli da se izvrcu,nemam pojma sta im se desava.
 
Sta jedu,sta piju,da nisi prskao njivu,a oni popili hemiju.:osmeh: Moras dati neku informaciju.Sta ocekujes da ti se kaze,na konto jedne tvoje recenice.:sta:
 
Jedu cistu prekrupu i piju cistu vodu,nema sanse da su se otrovali.A simptomi su sledeci:iskrivi vrat tako da stalno gleda u plafon i jedva se krecu.To je to
 
Nazad
Vrh